Alicia Silverstone w niecodziennym wyznaniu 

Alicia Silverstone to znana amerykańska aktorka. Widzowie najbardziej kojarzą gwiazdę z rolami w takich filmach jak “Słodkie zmartwienia”, “Zauroczenie”, “Domek w górach” czy “Powrót do liceum”. Aktorka nie skupia się tylko na filmach. Silverstone jest od jakiegoś czasu także bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Regularnie publikuje filmy na Tik Toku, a także Instagramie.  

Gwiazda w 2005 roku, po siedmiu latach związku, wyszła za mąż za muzyka Christophera Jareckiego. W 2011 roku para doczekała się syna, Beara. Związek aktorki i muzyka niestety nie przetrwał próby czasu. Para zdecydowała się na rozwód w 2018 roku. "Wciąż bardzo się kochają i szanują, a także pozostają bliskimi przyjaciółmi, jednak po dwudziestu wspólnych latach doszli do wniosku, że chcą pójść osobnymi ścieżkami" - poinformowała wtedy agentka aktorki na łamach "E!News". Już wtedy byli małżonkowie podkreślali, że zrobią wszystko, żeby syn najmniej odczuł ich rozstanie. Dzisiaj Bear ma 11 lat, a rodzice dzielą opiekę nad dzieckiem. W ostatnim wywiadzie Alicja Silverstone zdradziła, jak wychowuje syna. Jej wyznanie zszokowało internautów.  

Alicia Silverstone dzieli łóżko z 11-letnim synem 

Alicia Silverstone była gościem w programie “"The Ellen Fisher Podcast". Tam 45-letnia aktorka opowiedziała m.in. o tym, jak wychowuje swojego syna, Beara. Zdradziła, że jej metoda wychowawcza polega na “podążaniu za naturą”. Co to oznacza w praktyce? Okazało się, że gwiazda dalej śpi ze swoim 11-letnim synem. 

Bear i ja nadal śpimy razem. Będę miała kłopoty za powiedzenie tego, ale naprawdę nie obchodzi mnie to. Jestem kochającą mamą. Wierzę w miłość i wierzę w naturę, a nasze społeczeństwo boi się natury i boi się miłości - powiedziała w szczerym wyznaniu aktorka.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@ellenfisher)

To nie pierwszy raz, kiedy Alicia Silverstone wspomniała o współdzieleniu łóżka z synem. Już w 2014 roku, w wydanej książce “The Kind Mama” przekonywała, że umieszczanie dziecka w oddzielnym łóżeczku jest równoznaczne z jego zaniedbywaniem. Sześć lat później w rozmowie z TODAY Parents wyznała, że dalej kontynuuje swoją praktykę i ona i jej 9-letni wówczas syn wciąż dzielą łóżko.