30-letnia modelka najseksowniejszą babcią świata

Alice Vasquez została mamą, kiedy była jeszcze nastolatką. Mieszkanka Kalifornii w wieku 16 lat urodziła córeczkę. Trzy lata później na świat przyszedł jej syn. Kobieta przyznała, że opieka nad dwojgiem małych dzieci była bardzo wymagająca, ale dzięki temu udało jej się zachować wymarzoną sylwetkę. Pociechy Alice równie szybko doczekały się własnych dzieci.

Nie uważam tego za nic nadzwyczajnego. Po prostu szybko odnalazłam wielką miłość i chciałam zostać mamą. Moje dzieci czuły tak samo – powiedziała Vasquez w rozmowie z brytyjskim Daily Mirror.

Pierwsza wnuczka Alice przyszła na świat, kiedy kobieta miała 30 lat. Modelka została wtedy uznana przez media za najseksowniejszą babcię świata. 

Jak dzisiaj wygląda Alice Vasquez, czyli najseksowniejsza babcia świata?

Dzisiaj najstarsza wnuczka modelki ma 10 lat. Mimo tego Alice nie przypomina wyglądem stereotypowej babci. Kobieta regularnie publikuje na Instagramie zdjęcia, na których chwali się swoim wyrzeźbionym ciałem. Alice wyznała, że kilka razy korzystała z usług chirurga plastycznego i nie żałuje wydanych pieniędzy. Modelka przyznała się do powiększenia piersi, korekty nosa, powiększenia ust i usunięcia opuchlizny pod oczami 

Nienawidzę stereotypów, według których babcia to kobieta o siwych włosach z laską. Chodzę na siłownię i wciąż jestem młoda i seksowna – powiedziała w jednym z wywiadów.

Alice chce udowadniać, że babcie też mogą podobać się mężczyznom. Kobieta przyznała, że nie narzeka na brak zaineresowani ze strony płci przeciwnej.

Wielu chłopaków nie może uwierzyć w to, ile mam lat i że jestem już babcią Gdy w końcu to do nich dociera, traktują to jako mój kolejny atut, bo przecież świadczy to o życiowym doświadczeniu – przyznała w wywiadzie modelka.

Vasquez wyznała, że chce inspirować inne kobiety. Pokazuje, że będąc babciami, nie muszą "czuć się staro".