Aleksandra Żebrowska i jej mąż, aktor Michał Żebrowski niebawem powitają na świecie swoje czwarte dziecko. Dwie kreski pomimo szczepienia. To nie COVID, to Michał - napisała w lutym pod zdjęciem testu Żebrowska. Teraz na jej Instagramie pojawiło się koleje, ciążowe zdjęcie - w duchu body positive.

Aleksandra Żebrowska normalizuje cellulit na Instagramie. "Lekarze jej nienawidzą" - żartuje

Aleksandra Żebrowska należy do nielicznej grupy znanych kobiet, które nie mają problemu z tym, by przyznać, że ich codzienność to nie tylko ścianki, sesje zdjęciowe i pławienie się w luksusach na zagranicznych wakacjach. Na jej Instagramie znajdziemy fotografie ukazujące zwykłe życie mamy trójki (a zaraz czwórki) dzieci. Takim też zdjęciem podzieliła się w majówkę. 

Żona Michała Żebrowskiego podzieliła się w social mediach dwoma fotografiami. Na pierwszej widzimy jej ciążowy brzuch odziany w czarny, jednoczęściowy kostium kąpielowy, na kolejnym kadrze - skórę jej nóg pokrytą cellulitem. Do zdjęcia Aleksandra Żebrowska dodała zabawny, charakterystyczny dla siebie opis:

Lekarze jej nienawidzą. Butelka pełna wody. #przedipo - napisała.

Pod postem, który zebrał ponad 20 tys. polubień, posypały się komplementy i podziękowania od wielu kobiet. Fanki zachwyciła przede wszystkim szczerość Oli, to, że nie koloryzuje rzeczywistości i pokazuje ciało w ciąży takim, jakie jest.

"Robi pani doskonałą robotę. Dziękuję w imieniu swoim i zapewne wielu innych przytłoczonych oczekiwaniami całego świata kobiet",

"Dziękuję za prawdę!",

"Cudownie, że jest pani tutaj i nie koloryzuje rzeczywistości",

"Dziękuję za prawdziwość najprawdziwszą!",

"Kto nie ma cellulitu niechaj pierwszy rzuci kamień"

- czytamy pod postem.

My również doceniamy tę szczerość!

Więcej zdjęć z Instagrama Aleksandry Żebrowskiej znajdziecie w galerii pod artykułem.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: