Aleksandra Żebrowska w sesji ciążowej

Aleksandra Żebrowska kilka miesięcy temu ogłosiła, że niedługo znów zostanie mamą. Informacją podzieliła się z obserwatorami za pomocą zabawnego postu na Instagramie. Żebrowska słynie ze swojego poczucia humoru, a w mediach społecznościowych  pokazuje codzienność młodej mamy bez koloryzowania. Nie ma problemu z pokazywaniem się bez makijażu, a ostatnio udostępniła nawet zdjęcie, na którym widać cellulit. „Lekarze jej nienawidzą. Butelka pełna wody. #przedipo – napisała żartując. 

Tym razem Aleksandra Żebrowska postanowiła podzielić się z obserwatorami bardzo ujmującą fotografią. Przyszła mama udostępniła zdjęcie z sesji ciążowej. W kadrze widzimy przysłoniętego Michała Żebrowskiego, który obejmuje żonę. Na pierwszym planie jest Ola Żebrowska, która w podwiniętym białym podkoszulku prezentuje swój ciążowy brzuch. Urocza, zmysłowa i pełna miłości fotografia poruszyła internautów. 

Piękna jesteś. Jesteś stworzona do stwarzania.

Oczu nie mogę oderwać!

Nieskończenie zadziwiające i niesamowite jak piękne jest życie

Ależ to jest piękne – pisali wyraźnie zachwyceni obserwatorzy. 

ZOBACZ TAKŻE: 

Aleksandra Żebrowska w ósmej ciąży

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski już niebawem zostaną rodzicami po raz czwarty! Para wychowuje już trzech synów - 10-letniego Franciszka, 7-letniego Henryka i rocznego Feliksa. Żebrowska podkreśla, że nie jest to jednak jej czwarta ciąża, tylko ósma. Przypominamy, że w 2020 roku żona Michała Żebrowskiego zdobyła się na szczere wyznanie. W obszernym poście na Instagramie opowiedziała o swoich poronieniach. 

Są takie sprawy, o których nie da się mówić od razu, o innych nie chce się mówić wcale. „Nieudane” ciąże to temat, o którym rozmawia się ciężko - nawet z najbliższymi. Sama mam kilka takich za sobą - poronienia i na dokładkę ciążę pozamaciczną pod koniec zeszłych wakacji – wyznała wówczas Żebrowska. 

Aleksandra Żebrowska podkreśliła, że nie każdy jest gotowy, żeby otwarcie mówić o swoich trudnych doświadczeniach, dlatego krzywdzące mogą być pytania o ciążę czy powiększanie rodziny. "Oszczędźmy kobietom pytań pt: “Mówiłaś, że chcesz mieć więcej dzieci, to kiedy kolejne?” albo „Mąż na pewno marzy o córeczce, hmmm?”. Macierzyństwo to prywatna sprawa każdej z nas, każdej starającej się o dziecko pary. Niektóre pytania czy rady mogą być dla drugiego człowieka najzwyczajniej w świecie krzywdzące."