Aleksandra Kwaśniewska świętuje 9. rocznicę ślubu

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach pobrali się we wrześniu 2012 roku. Ślub córki prezydenckiej i znanego muzyka był jednym z najgłośniejszych wydarzeń w polskim showbiznesie. Ślub odbył się w warszawskim Kościołem Polowym Wojska Polskiego, Ola Kwaśniewska wybrała suknię ślubną projektu Sabriny Pilewicz,.

W 9. rocznicę ślubu Aleksandra Kwaśniewska zamieściła na swoim Instagramie przepiękne czarno-białe zdjęcie z wesela. Obok fotografii w zabawny sposób w postaci hasztagów napisała:

Kto by pomyślał, że to już 9 lat, odkąd zaczęliśmy z Kubą nierówną walkę na żarty.

W komentarzach nie brakuje słów zachwytu ze strony obserwatorów. 

"Ten Pan ma piękną żonę...i tyle.

Jesteście piękną parą!

Piękni, młodzi, zdolni i szczęśliwi.

I niech tak zostanie! Jesteście Państwo wspaniali!" - czytamy w komentarzach.

Widać Aleksandra Kwaśniewska z sentymentem wspomina ten dzień, ponieważ ostatnio zorganizowała na Instagramie popularne Q&A i odpisywała na pytania fanów. Prowadząca "Miasto kobiet" zamieściła również zdjęcie, które nigdy nie ujrzało światła dziennego.

Przeczytaj także:


Dlaczego Aleksandra Kwaśniewska nie nosi obrączki?

Podczas Q&A zadawanych Oli Kwaśniewskiej padało wiele pytań. Między innymi o pierwszy taniec. Okazało się, że nowożeńcy wybrali utwór "The Nearness Of You" Jamesa Taylora. "Ale śpiewał pan młody" - dodała Aleksandra Kwaśniewska.

Fani zapytali Kwaśniewską również o brak obrączki na palcu. Gwiazda nie pominęła tego pytania i odpowiedziała:

To zabawne, jak wielu z Was mnie o to pyta (ja w ogóle nie zwróciłabym na to uwagi). Powód jest zupełnie prozaiczny. Zdjęłam, bo puchły mi palce. A potem zapomniałam, że zdjęłam.

Jak poznali się Kuba Badach i Ola Kwaśniewska?

To pytanie zadaje sobie wielu fanów. Już spieszymy z odpowiedzią. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach spotkali się w ... domu Doroty Szelągowskiej i jej ówczesnego męża Adama Sztaby.

Bardzo marzyliśmy o tym, by Ola i Kuba się poznali. Zaprosiliśmy ich kiedyś do siebie. Wszystko zaczęło się więc na naszym balkonie - mówił kompozytor w jednym z wywiadów.

Czyżby Dorota Szelągowska i Adam Sztaba zabawili się wtedy w swatkę?