Aleksandra Kwaśniewska otrzymuje gratulacje: o co chodzi?

Serwisy plotkarskie rozpisują się w ostatnich godzinach o Aleksandrze Kwaśniewskiej i składają jej gratulacje. "Cudowna wiadomość. Wreszcie! Gratulacje" - brzmią nagłówki, a fani szukają informacji o córce byłego prezydenta licząc na to, że Ola Kwaśniewska poinformowała o swojej ciąży. 

Tymczasem Aleksandra Kwaśniewska ma na swoim koncie kolejny sukces zawodowy. Kwaśniewska została poproszona o napisanie polskiego tekstu do słynnego utworu Franka Sinatry, który znajdzie się na nowej płycie kanadyjskiego artysty Matta Duska. Do nagrania tej piosenki Dusk zaprosił polskiego wokalistę Kubę Badacha, męża Oli Kwaśniewskiej.

Singiel "Learnin' the Blues / Już wiesz co to blues" będzie zapowiadał najnowszą płytę Matta Duska z największymi hitami Franka Sinatry.

Przeczytaj także: Ola Kwaśniewska dosadnie odpowiada na komentarz Internautki o ciążę i dzieci

Aleksandra Kwaśniewska napisała tekst na płytę Matta Duska

Po wspaniale przyjętym przez słuchaczy polsko - angielskim duecie "May Way / Szczęście jest we mnie" ze Zbigniewem Wodeckim, Matt prezentuje kolejną, dwujęzyczną niespodziankę. Na płycie "Sinatra With Matt Dusk", która będzie miała premierę 9 października, oprócz znanego wszystkim utworu w duecie z Wodeckim, usłyszymy duet z Kubą Badachem. To właśnie do "Learnin' the Blues / Już wiesz co to blues", Aleksandra Kwaśniewska napisała polski tekst.

W rezultacie mamy opowieść o dwóch mężczyznach ruszających w miasto, którzy po utracie miłości, świadczą sobie wsparcie i przyjacielskie, męskie ramie - czytamy w oficjalnej zapowiedzi singla.

Matt Dusk podkreśla, że proces nagrywania tego duetu był bardzo przyjemny.

Dorastałem w nocnych klubach, w których nigdy nie wiedzieliśmy, kto był na sali i nie wiedziałeś, kto zaraz wyjdzie na scenę i zaśpiewa. Kuba i ja chcieliśmy znaleźć piosenkę, którą dwóch gości mogłoby zaśpiewać o bluesie, doradzając sobie wzajemnie, żeby iść dalej. Współpraca z Kubą była bezproblemowa i przyjemna, a praca na planie klipu wypełniona była rozmową, śmiechem i whisky - wspomina Matt Dusk

Posłuchajcie singla Matta Duska i Kuby Badacha, do którego tekst napisała Aleksandra Kwaśniewska:

Zobacz także: