Aleksandra Domańska została mamą! Aktorka opublikowała intymne zdjęcie, na którym uchwycony został moment karmienia piersią. Dołączyła również opis, który absolutnie zdobył nasze serca.

Aleksandra Domańska urodziła

Aleksandra Domańska pokazała na Instagramie wyjątkową fotografię. Na zdjęciu trzyma w ramionach i karmi piersią swoje dziecko. Widać, że jest wyraźnie wzruszona. O relacji z maleństwem pisze w opisie postu:

Najdroższa Najbliższa i Nieznajoma. Siedzę obok Ciebie na łóżku, gdy tripujesz na bólu cała spocona i słaba. Jestem tam ja i wszystkie wnuczki wszystkich czarownic, których nie udało im się spalić. Kładę chłodne ręce na Twoich spiętych barkach i całuję zapłakane policzki. Nie mam Ci za wiele do powiedzenia. Jesteś dzielna. I nie- nie mówię tu o Tobie jako mamie (to zdjęcie może tak sugerować), bo może mamą nie jesteś, lecz przede wszystkim o Tobie jako Tobie! Niezależnie od tego co podpowiada Ci Twój umysł jesteś super dzielna. Nie obchodzi mnie ile błędów popełniłaś Twoim zdaniem, lub ile osiągnęłaś lub czego nie osiągnęłaś, czy się odważyłaś czy się nie odważyłaś, boisz się lub nie boisz, umiesz nie umiesz, zdobyłaś nie zdobyłaś… Jesteś. Może niech to na dziś wystarczy? Że jesteś. Jestem. Jestem. Jestem Tobą, Ty mną. Jedną rękę kładę na splocie słonecznym, drugą na sercu. Wdech, wydech, wdech, wydech. Niech płyną przeze mnie wszystkie emocje. Każda przynosi coś innego i każda mija. Po to, żeby zaraz wrócić. I takie to życie. I tak w koło Macieju - pisze w poście aktorka.

You go girl!!! You kurde GO GIRL!!! YOU GO GIRL DO JASNEJ CHOLERY!!!!! A jak jeszcze nie czujesz, żeby GO TO PO PROSTU STAY I CHU*. Widocznie jeszcze nie czas. Ty wiesz najlepiej. Jestem. Jesteś. I niech to wystarczy na dziś. Dziękuję Tobie i mnie, i Tobie Mamo Kasiu - kończy wpis.

Pod postem posypały się gratulacje dla młodej mamy, także od koleżanek po fachu. "Piękna Duszo. Jedna i Druga. Całuję obie" - pisze Magda Mołek.

Możemy się więc domyślać, że Aleksandra Domańska została mamą dziewczynki.

Serdecznie gratulujemy!