Aleksandra Domańska jest w ciąży?

Aleksandra Domańska to aktorka znana z takich produkcji jak „O mnie się nie martw”, „Podatek od miłości” czy „(Nie)znajomi”. Gwiazda pracuje teraz na planie nowego serialu Polsatu, „Mecenas Porada”. Według informacji przekazanych przez Plotek.pl, Domańska spodziewa się właśnie pierwszego dziecka. Portalowi miała to zdradzić osoba z produkcji serialu. 

Produkcja ma pewien problem, bo latem miały ruszyć zdjęcia do drugiej transzy serialu "Mecenas Porada", gdzie Ola gra główną rolę. A wtedy jej ciąża będzie już widoczna. Ale wszyscy jej gratulują na planie i cieszą się razem z Olą - zdradził Plotkowi jeden z pracowników produkcji serialu.

Aktorka jest dosyć skrytą osobą i nie obnosi się ze swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Na Instagramie Domańskiej nie znajdziemy zdjęć z ciążowym brzuszkiem, a sama aktorka nie skomentowała jeszcze doniesień. 

Bolesne rozstanie Domańskiej

Aleksandra Domańska należy do gwiazd, które strzegą swojej prywatności, dlatego nie wiadomo czy aktorka rzeczywiście jest w ciąży i kto jest ojcem dziecka. Wyjątek zrobiła w 2020 r., kiedy opowiedziała magazynowi „Glamour” o swoim bolesnym rozstaniu.

Myślałam, że będziemy razem do końca życia. Stało się jednak inaczej, a ja kompletnie nie mogłam sobie z tym poradzić. […] Problem polegał na tym, że on nie radził sobie z moim zawodem, z tym że np. całuję się z kimś na planie. Zazdrość i strach zabrały mu całą energię – opowiada aktorka.

Domańska wspomina, że sam moment rozstania był bardzo traumatyczny.

Powiedział mi w końcu, płacząc, że bardzo mnie kocha, ale nie może ze mną być. To rozstanie rozdarło mi serce i duszę. Przez kilka miesięcy nie wychodziłam z domu, byłam w ogromnej żałobie po tym związku. Zaczęłam mieć problemy z kompulsywnym jedzeniem – powiedziała szczerze Domańska.

Fani aktorki życzyli jej wtedy dużo siły, a teraz z niecierpliwością czekają na potwierdzenie ciąży.