Mahershala Ali, który grał w filmie Juana, dilera narkotyków i zastępował głównemu bohaterowi ojca, zdobył podczas gali Oscary 2017 nagrodę za Najlepszą Rolę Drugoplanową. Przeszedł też do historii Akademii Filmowej jako pierwszy muzułmanin, któremu wręczono statuetkę. Wszyscy czterej panowie - revante Rhodes, Alex Hibbert, Mahershala Ali i Ashton Sanders okazali się być nie tylko doskonałymi aktorami, ale także świetnie wyglądającymi modelami. Calvin Klein zaprosił ich do udziału w kampanii bielizny i musimy przyznać, że jest na co popatrzeć... (oczywiście w przypadku tych pełnoletnich panów)

Czarno białe portrety aktorskiego kwartetu zrobił fotograf mody, Willy Vanderperre. 

Nawet jeśli skończyłem swój film, to wciąż mam poczucie pewnej misji. Wysłuchania drugiej osoby, wsparcia, w sklepie, na ulicy. Naprawdę staram się temu sprostać i jestem wdzięczny, że w ogóle mam taką możliwość., mówi najstarszy z modeli, Mahershala Ali.

Wszyscy na czerwonym dywanie Oscary 2017 mieli na sobie garnitury Calvin Klein. Sam Raf Simons, nowy dyrektor kreatywny marki jest pod ogromnym wrażeniem ról w "Moonlight", bo sam jest wielkim fanem kina. Do poprzedniej, pierwszej w swojej karierze dyrektora kreatywnego, kampanii zaprosił Millie Bobby Brown, nastolatkę, która wsławiła się rolą Eleven w kultowej serii Netflix, "Stranger Things". 

My jesteśmy kampanią z obsadą "Moonlight" zachwycone, zobaczcie w galerii!