Aida Kosojan-Przybysz - Mucha w mucholocie i inne zwierzęta

- Na nowej płycie „Zgadnij co to jest za zwierzę” nie mogło obyć się bez „Muchy”. Tym razem mucha poleci do Paryża i będzie artystką w berecie – mówi ormiańska artystka i wizjonerka Aida Kosojan-Przybysz, opowiadając o swojej nowej płycie.


Aida zdradziła, że tematem przewodnim całej płyty są historie ze świata zwierząt. Płyta ma też zadanie edukacyjne, bo przybliża wartości związane z dbaniem o naszą planetę.


- Płyta pokazuje świat zwierząt widziany oczami dziecka. Porusza ważny temat tego, co dzieje się z naszą planetą Ziemia i w jakich czasach żyjemy. Wciąż możemy wpłynąć na to, co będzie się działo na Ziemi dalej – dodała artystka.


Dlaczego Aida Kosojan–Przybysz wraca po latach z kolejną płytą dla dzieci, mimo że swoje dzieci już ma prawie dorosłe?


- Każdy z nas – boimy się do tego przyznać – pamięta gdzieś w środku siebie małego. To śpiewanie to odskocznia, ucieczka w świat baśniowy, który dojrzałej kobiecie wciąż jest potrzebny – wyjaśnia ormiańska wizjonerka i piosenkarka.


Zobaczcie pierwszą część rozmowy Oli Nagel z Aidą Kosojan-Przybysz i posłuchajcie, jak Aida śpiewa przepiękną ormiańską kołysankę!

ZOBACZ TEŻ: