Trendy moda 2020: nowa kolekcja LeBrand

Polska marka LeBrand należąca do projektantki i młodej businesswoman Pauliny Pyszkiewicz, konsekwentnie trzyma się swojego stylu. Jest to styl inspirowany nonszalancką elegancją, jaką często można zobaczyć na ulicach Paryża czy Nowego Jorku. Nic dziwnego, że klientki wracają po klasykę i przyjemną jakość, bo nie jest ona taka oczywista w krajowej modzie.

Nowa kolekcja LeBrand to inspiracja trendem na lata 90., ale w bardzo minimalistycznym wydaniu. Precyzyjnie odszyte granitury, klasyczne koszule, lekkie kaszmirowe zestawy (hit sezonu) i luźne jeansy 7/8 to podstawa każdej garderoby. Głównie dlatego, że wiele z tych rzeczy można dowolnie zestawiać i łączyć.

Agnieszka Żulewska twarzą kampanii modowej

Nie bez przyczyny twarzą tej kolekcji została świetna polska aktorka Agnieszka Żulewska, która od dawna zawraca uwagę branży dobrymi rolami w filmach i na deskach teatru. Aktualnie dała się poznać szerszej widowni jako główna postać serialu „Żmijowsko” Canal Plus.

To niezwykle kobieca i delikatna sesja, z której jednak płynie moc. Być może dlatego, że zdjęcia zrobiła Zuza Krajewska, fotografka, która nie boi się wyzwań, łączy sztukę z formą użytkową, jest mamą, wziętą artystką i autorką wielu dobrych społecznych projektów.

Bardzo lubię taką odsłonę trendów w modzie na 2020, z twistem, ale jednak wciąż klasycznie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LEBRAND (@lebrand_warsaw) on Jan 15, 2020 at 10:59am PST