Agnieszka Woźniak-Starak w nowej fryzurze

Agnieszka Woźniak-Starak wie jak zaskoczyć fanów. Dziennikarka, która od dłuższego czasu przyzwyczaiła nas do swojej fryzury z symetryczną długą grzywką zaczesaną na boki, zdecydowała się na zmianę fryzury. "Pięknie" piszą zachwycone obserwatorki. Jesteście ciekawe, jak wygląda Agnieszka Woźniak-Starak w nowej fryzurze?

Agnieszka Woźniak-Starak doskonale wie, jak wyznaczać trendy. Jej nowa fryzura też nie jest przypadkowa. Dziennikarka postawiła bowiem na najmodniejszą grzywkę sezonu wiosna-lato 2022.

Krótsza grzywka nad czołem i dłuższa po bokach od razu kojarzy nam się z kultowymi fryzurami Francuzek, chociażby z fryzurą modelki Jeanne Damas. Właśnie taka "francuska grzywka" jest jej znakiem rozpoznawczym. Czyżby Agnieszka Woźniak-Starak zainspirowała się paryskimi trendami?

Dziennikarka decydując się na nową fryzurę, podcięła też włosy na całości i nadała im nowy kolor. Chociaż nie jest to diametralna zmiana, to widać różnicę w porównaniu do poprzedniego odcienia. Tym razem Woźniak-Starak wybrała tak zwany mysi blond ciemniejszy u nasady, a jaśniejszy na końcówkach. W zestawieniu ze stylizacją w postaci szarego garnituru, całość prezentuje się zjawiskowo.

To Cię może zainteresuje:

Agnieszka Woźniak Starak zachwyca stylizacją i nową fryzurą

Dziennikarka debiutując w nowej fryzurze postawiła na total look. Męski garnitur w odcieniu szarości w połączeniu z nową fryzurą dla niektórych mógłby wydawać się nudny i nijaki, ale nie dla Agnieszki Woźniak-Starak. Kto jak kto, ale ona potrafi nadać szyku każdej stylizacji.

Spodnie z wysokim stanem z mocnymi drapowaniami i męska marynarka z poduszkami, to wbrew pozorom odważne połączenie i nie każda z nas zdecydowałaby się na taki garnitur. Jednak po raz kolejny dziennikarka zadała szyku i pokazała, że klasyka sama się obroni.

Zobacz także:

W połączeniu z nową fryzurą cała stylizacja wyszła mistrzowsko!

Co myślicie o nowej fryzurze Agnieszki Woźniak-Starak? Zdecydowałybyście się na takie cięcie?

Przeczytaj także: