Agnieszka Woźniak-Starak wyglądała obłędnie w sukience w kwiaty - idealnej na koniec lata

Na nowej ramówce TVN pojawiło się wiele gwiazd, ale najtrudniej oderwać wzrok było od Agnieszki Woźniak-Starak. Dziennikarka wyglądała obłędnie! Wszystko za sprawą zjawiskowej maksi sukienki w kwiaty. Sztampa na letnie wieczorne wyjście? Nie w wykonaniu gwiazdy, która słynie z genialnego stylu. Ta sukienka to tylko potwierdziła. 

Co zwraca szczególną uwagę w sukience Agnieszki Woźniak-Starak? Ten model w najmniejszym szczególe odpowiada trendom. Kolorystyka nawiązująca do flory ku schyłku lata, głęboki, zmysłowy dekolt oraz podniesiona ramiona i marszczenia w stylu lat 80. sprawiły, że sukienka prezenterki w jednej chwili stała się obiektem pożądania internautek.  

Sukienka w kwiaty Agnieszki Woźniak-Starak: gdzie znajdziesz podobne modele?

Agnieszka Woźniak-Starak wyglądała olśniewająco w wieczorowej sukience w kwiaty. Taki model to świetny wybór na zakończenie lata. Gdy tylko zacznie się jesień, nadal świetnie będzie wyglądać zestawiona z oversize'owymi kardiganami, męskimi marynarkami i trenczem. Maxi sukienka w kwiaty to świetna inwestycja na lata - to jeden z nielicznych printów, który nie przekwita wraz z końcem sezonu.

Gdzie znajdziesz maksi sukienki w kwiaty podobne do tych, w jakiej wystąpiła Agnieszka Woźniak-Starak? Redaktorki mody i stylistki swoje ulubione modele znajdują w kolekcjach polskich marek takich jak: Affair (to jedna z ulubionych marek dziennikarki, a model Catherine to nasz totalny nr 1), Madelle, Vicher oraz w butiku Lui, gdzie znajdziecie projekty m.in. Rixo. Nasze odkrycie, to marka Supeł Store - będziemy mieć na nią oko!

Supeł Store

Zobacz naszą galerię zdjęć najpiękniejszych modeli sukienek w kwiaty na koniec lata: