Agnieszka Woźniak-Starak w nowej fryzurze

Agnieszka Woźniak-Starak kocha eksperymentować ze swoim wyglądem. Niedawno pisaliśmy o tym, jak dziennikarka wybrała się do fryzjera i wybrała najmodniejszą fryzurę sezonu wiosna-lato 2022. Gwiazda postawiła wtedy na niezwykle stylową „francuską grzywkę”, która jest krótsza nad czołem i dłuższa po bokach. Tym razem Woźniak-Starak zdecydowała się na mniejszą zmianę. Zamiast swoich klasycznych prostych włosów, pokazała się na Instagramie w odświeżonej wersji. 

Agnieszka Woźniak-Starak udostępniła wczoraj zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją nową fryzurę. Dziennikarka wybrała supermodne „beach waves”, które co roku, wraz z nadejściem lata wracają do łask. Fryzura kojarzy nam się z relaksem, plażowaniem, i morską wodą, a na gwieździe prezentuje się fenomenalnie! Podobne zdanie mają obserwatorzy Agnieszki Woźniak-Starak. 

Ależ pięknie Pani wygląda.

Śliczne wyglądasz Agusia.

Bogini! – pisali zachwyceni fani dziennikarki. 

Jak uzyskać włosy w stylu Agnieszki Woźniak-Starak?

Morskie fale, albo tak zwane „beach waves” to jedna z najmodniejszych i najbardziej popularnych fryzur na lato. Co roku chętnie do niej wracamy, ponieważ kojarzy nam się z beztroskością, słońcem i odpoczynkiem. Jest niezwykle prosta w wykonaniu i nie wymaga wiele wysiłku przy stylizacji. Nic dziwnego, że to obecnie jedna z ulubionych fryzur wszystkich Paryżanek, które znane są ze swojego nonszalanckiego stylu i luzu. Jak uzyskać włosy w stylu Agnieszki Woźniak-Starak?

Stylizację możesz zacząć już po umyciu włosów. Nie będziesz wtedy musiała używać ciepła prostownicy czy lokówki. Jak stworzyć "beach waves" na mokro?

  1. Umyj włosy.
  2. Dokładnie osusz włosy ręcznikiem. Pamiętaj, żeby ich nie pocierać – to mocno niszczy pasma.
  3. Wilgotne włosy spryskaj kosmetykiem z solą morską. 
  4. Ugniataj włosy przez kilka minut.
  5. Pozostaw je do wyschnięcia.
  6. Delikatnie roztrzep suche włosy palcami. 

Jeśli efekt chcesz uzyskać już na suchych włosach, do stworzenia luźnych i nieregularnych fal możesz użyć prostownicy! Powinna mieć ona jednak zaokrąglone końce. Jeśli takiej nie posiadasz, użyj po prostu lokówki o grubym obwodzie. Wybieraj dość grube pasma, żeby efekt był bardziej naturalny. Na koniec roztrzep delikatnie włosy palcami i spryskaj je sprayem teksturyzującym.