Agnieszka Woźniak-Starak w "DDTVN"

Agnieszka Woźniak-Starak, wdowa po tragicznie zmarłym Piotrze Woźniaku-Staraku pojawiła się w studio "Dzień Dobry TVN" w związku z premierą filmu "Ukryta gra". To ostatni film producenta filmowego i jego wytwórni "Watchout".

Agnieszka Woźniak-Starak udzieliła pierwszego wywiadu od śmierci męża. Materiał ma zostać wyemitowany 9 listopada w weekendowym wydaniu "DDTVN". Z Agnieszką Woźniak-Starak rozmawiała Dorota Wellman.

Agnieszka Woźniak-Starak: pierwszy wywiad po śmierci męża

Agnieszka Woźniak-Starak do tej pory publicznie nie udzieliła żadnego wywiadu. Dziennikarka zamieściła jedynie kilka wpisów na Instagramie, między innymi związanych z ostatnim filmem jej męża, czy dziękując za wsparcie, jakie dają jej nie tylko rodzina i przyjaciele, ale też jej fani. "To nie jest normalna sytuacja, przeżywanie żałoby na oczach tylu ludzi. I na pewno nie pomaga. Ale to, co zawsze można zrobić dla kogoś w obliczu takich chwil, to dać mu trochę spokoju i wsparcia, które na szczęście mam od swoich bliskich. I od Was też, za co bardzo dziękuję." - napisała miesiąc temu dziennikarka.

Pierwszy wywiad Agnieszki Woźniak-Starak po śmierci męża, którego udzieliła dziennikarka w związku z premierą filmu "Ukryta gra", który właśnie wchodzi do kin, na pewno przyciągnie widzów stacji. 

Uważa, że jest to winna Piotrowi. Poza tym jest kompetentna w temacie filmu, bo zna go od podszewki. Spędziła przecież na planie bardzo dużo czasu. - donosi informator "Faktu"

Agnieszka Woźniak-Starak o filmie "Ukryta gra"

Dziennikarka z wielkim sentymentem wypowiada się na temat ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka. "Ten film to trzy lata ciężkiej pracy całego Watchout Studio i wielu innych wspaniałych ludzi. To był ciężki projekt, ale jestem z chłopaków niesamowicie dumna i cieszę się, że przynajmniej w maleńkim stopniu mogłam być jego częścią. Razem z Joasią Sulmirską i Krzyśkiem Arszennikiem przygotowaliśmy making of „Ukrytej gry”, czyli reportaż o kulisach powstawania filmu, a sytuacji kryzysowych, wierzcie mi, nie brakowało. Mogłabym o tym filmie pisać bez końca, o wspaniałej scenografii Allana Starskiego (musicie zobaczyć jak spektakularnie wyczarował Brooklyn na warszawskiej Pradze!), o niesamowitych zdjęciach Pawła Edelmana, o Billu Pullmanie, który jest chyba najbardziej uroczym człowiekiem na świecie, o Piotrku i Krzysiu Tereju, którzy walczyli o tę produkcję jak lwy, ale tak naprawdę chciałam Wam powiedzieć - idźcie na ten film, żeby zobaczyć kawałek naprawdę dobrego światowego kina, które od początku do końca powstało w Polsce." - zachęcała niedawno na Instagramie Agnieszka Woźniak-Starak.

Wybieracie się na film "Ukryta gra"?