W nocy z 17 na 18 sierpnia na Mazurach w okolicach Giżycka zaginął Piotr Woźniak-Starak. Spadł z motorówki, którą prowadził, do jeziora Kisajno. Poszukiwania dziedzica fortuny Staraków oraz znanego producenta filmowego trwały aż cztery doby i niestety zakończyły się znalezieniem ciała znanego producenta. Para pobrała się w 2016 roku w Wenecji. Agnieszka - wówczas Szulim - przyjęła nazwisko Woźniak-Starak. Trzecią rocznicę ślubu zakochani chcieli spędzić we Włoszech. Niestety, los pokrzyżował ich plany...

Agnieszka Woźniak-Starak nie kryła, że u boku drugiego męża (pierwszym był Adam Badziak) była bardzo szczęśliwa. Piotr oświadczył jej się w spektakularny sposób, podczas dorocznego Balu Fundacji TVN. Dziennikarka często podkreślała, że ich charaktery są do siebie bardzo podobne oraz że są dla siebie wzajemnie inspiracją. Tak Woźniak-Starak mówiła o mężu w wywiadzie, jakiego udzieliła w naszym programie "Gala Studio" w kwietniu ubiegłego  roku. Cytaty zamieszczamy PONIŻEJ.

Agnieszka Woźniak-Starak o mężu z uznaniem i czułością

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła w rozmowie z Natalią Hołownią, że nie miała czasu, by umówić się na pierwszą randkę z przyszłym mężem. Co ciekawe, jej niedostępność bardzo zaintrygowała Piotra.

- Wyszłam za Piotra Woźniaka-Staraka dlatego, że on pokochał tę dziewczynę, która była strasznie zajęta i miała strasznie mało czasu. Mówiłam: "Ja się z tobą umówię, ale może pod koniec miesiąca, jak znajdę jakiś wolny termin." Ja wiem, że mu to imponowało - że mam pasję, że jakoś sobie w tej pracy radzę. Nie chciałabym tego zmieniać, nie chciałabym przestać imponować mężowi.

Dziennikarka dodała, że Piotr także jej imponował:

- Zawsze. Bardzo. Chyba w życiu chodzi o to, żebyśmy trochę się wzajemnie inspirowali, żebyśmy trochę sobie imponowali. I żebyśmy się starali, aby dalej tak było. I my to pielęgnujemy. Mój maż mi imponuje za każdym razem, bo on jest szalony, ale w tym szaleństwie absolutnie jest jakaś metoda i zawsze z tego wychodzi coś fajnego. On jest bardzo kreatywnym człowiekiem.

ZOBACZ TEŻ: Gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak Starak: "Trzymaj się jak najsilniej"

Agnieszka Woźniak-Starak powiedziała też w wywiadzie, że choć o ich "luksusowym życiu" krążą legendy, to razem z Piotrem prowadzili całkiem zwyczajne życie. Tak jak każdy z nas lubili spotykać się z przyjaciółmi, podróżować i dobrze się bawić, a także spędzać czas z piątką swoich ukochanych psów.

- Lubimy mieć dużo znajomych, bardzo dużo się zawsze dzieje, prowadzimy dosyć otwarty dom, w którym się zawsze mieli i wpadają ludzie, np. żeby dyskutować o filmach i scenariuszach. Musiałam się trochę przestawić, bo jestem jedynaczką i bywam introwertyczna, lubię się zamykać. A Piotrek lubi tak prowadzić życie, że wokół niego zawsze jest mnóstwo ludzi. Czasem muszę uciec i się na parę godzin schować, ale nauczyłam się już żyć inaczej - powiedziała dziennikarka.

Cały wywiad z Agnieszką Woźniak-Starak w "Gala Studio" obejrzysz PONIŻEJ: