Agnieszka Włodarczyk urodziła

Agnieszka Włodarczyk urodziła synka. Aktorka przekazała radosną nowinę w środę 7 lipca wieczorem na Instagramie. Szczęśliwi rodzice pokazali zdjęcie synka i zdradzili jego imię. Musimy przyznać, że jest dość niespotykane.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś pokazując zdjęcia ze szpitala poinformowali, że ich synek będzie miał na imię Milan.

Milan jest imieniem słowiańskim i pochodzi od słowa miły. W Polsce imię to jest rzadko nadawane i z pewnością nie znajdziecie go na liście najpopularniejszych imion, chociaż nosi je garstka rodaków. Imię Milan jest za to popularne w krajach południowosłowiańskich, jak Serbia, Słowenia, Czechy i na Słowacji.

Ciekawe, czym kierowali się Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś przy wyborze imienia dziecka.

Kim jest partner Agnieszki Włodarczyk - Robert Karaś?

Pierwsze zdjęcia Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia pojawiły się w ubiegłym roku. Pod koniec lipca 2020 Agnieszka Zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z Robertem Karasiem oficjalnie ogłaszając swój związek. Para sporo razem podróżowała, a w mediach społecznościowych pojawiały się przepiękne zdjęcia ze wspólnych wypraw. Wszyscy zastanawiali się, kim jest przystojny mężczyzna u boku aktorki. Na początku 2021 roku para poinformowała, że spodziewa się dziecka.

Robert Karaś jest mistrzem i rekordzistą świata w triathlonie na dystansie potrójnego Ironmana w 2018 roku i podwójnego Ironmana w 2017 i 2019 roku, a także rekordzistą Polski na dystansie Ironmana w 2019 roku.