Milan, syn Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia przyszedł na świat niecały miesiąc temu. Aktorka o tym, jak odnajduje się w nowej roli często i chętnie opowiada na swoim instagramowym profilu. I to również tam zamieściła najnowsze zdjęcie swojej sylwetki. Zapewniła swoje obserwatorki, że kwestia powrotu do figury jest dla niej sprawą drugorzędną, a w komentarzach otrzymała wiele słów wsparcia.

Agnieszka Włodarczyk pokazała brzuch po ciąży

Agnieszka Włodarczyk stara się pokazywać macierzyństwo takim, jakie jest. Otwarcie mówiła już m.in. o problemach z laktacją, czy chronicznym zmęczeniem, z którym zmagają się wszystkie kobiety po porodzie. Teraz wrzuciła na Instagram zdjęcie w bieliźnie, które opatrzyła pełnym dystansu podpisem:

Jutro miną cztery tygodnie od porodu, a ja nadal mam spory brzuch. Chciałam sobie coś kupić, ale chyba jeszcze nie ma sensu… Za to buty leżą idealnie #afterpregnancy

Post niezwykle spodobał się jej obserwatorkom:

Super, że się tym dzielisz! - napisała aktywistka Maja Staśko.

"Pani Agnieszko wygląda Pani pięknie. A brzuch jest dokładnie taki, jak powinien być!", "Wygląda pani pięknie, na formę przyjdzie czas", "W końcu są prawdziwe kobiety, a nie z kosmosu" - czytamy dalej w komentarzach.

Kilka słów od siebie zostawiła także koleżanka po fachu Agnieszki Włodarczyk, Anna Mucha:

U mnie minęło 7 lat i niewiele się zmieniło - napisała.

My również dziękujemy Agnieszce Włodarczyk za podzielenie się swoją historią. Kobiece wsparcie ma moc!