Agnieszka Włodarczyk o rodzicielskich wyzwaniach

Agnieszka Włodarczyk od kilku miesięcy jest mamą Milana. Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i udostępnia na Instagramie zdjęcia całej swojej rodziny. Ostatnio podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami dotyczącymi macierzyństwa. Włodarczyk przyznała, że rodzicielstwo ją zmieniło i doświadcza problemów, których się nie spodziewała. 

Kiedy byłam w ciąży inaczej wyobrażałam sobie macierzyństwo a raczej inaczej wyobrażałam sobie siebie w tym wszystkim. Byłam pewna, że Milan będzie miał opiekunkę, a ja będę mogła w miarę normalnie żyć, tak żeby i do kina pójść i na zakupy no i sprawa równie ważna- mieć czas dla partnera. Tak, to mega ważne, żeby dbać o związek. Ale… - zaczęła wpis aktorka. 

W dalszej części Włodarczyk wyznała, że ciężko jej powierzyć opiekę nad synkiem obcej osobie i jest nadopiekuńczą mamą. Chociaż zdaje sobie sprawę z tego, że czasami potrzebna jest jej pomoc, znalezienie odpowiedniej opiekunki to duże wyzwanie. 

Nikt, a w szczególności ja nie przypuszczał, że będę nadopiekuńczą matką , która wszędzie widzi zagrożenia no i ofkors jedyną osobą na świecie która potrafi dobrze zająć się dzieckiem. Jedno jest pewne, czasami jest potrzebna pomoc. Trudny temat, no bo jak znaleźć osobę, której powierzysz życie i zdrowie swojego dziecka? Jakie macie doświadczenia z opiekunkami? – zapytała na koniec swoje obserwatorki aktorka. 

Wiele fanek wsparło aktorkę i podzieliło się z nią swoimi doświadczeniami. Większość mam przyznało, że one także ciężko znosiły separacje z dzieckiem. „Oo losie myślałam, że tylko ja tak mam. Tak naprawdę nic nie wiem, bo to pierwsze dziecko, ale w głowie myśl, że tylko ja sie potrafię zająć dzieckiem” – napisała jedna z obserwatorek. 

Agnieszka Włodarczyk o macierzyństwie

Agnieszka Włodarczyk i jej partner Robert Karaś, 7 lipca 2021 roku przywitali na świecie synka. Dumna mama z tej okazji opublikowała urocze zdjęcie na Instagramie i zdradziła, że chłopiec nazywa się Milan. Aktorka nigdy nie ukrywała, z jakimi trudnościami spotykała się w okresie ciąży, a zaledwie miesiąc po porodzie podzieliła się z obserwatorkami zdjęciem swojej sylwetki. Zapewniała wtedy, że kwestia powrotu do figury jest dla niej sprawą drugorzędną, a w komentarzach otrzymała wiele słów wsparcia. 

Teraz w mediach społecznościowych Włodarczyk mówi wprost o problemach, z którymi zmaga się jako mama. Przyznaje, że rodzicielstwo wiele zmieniło w jej życiu i są momenty, w których trudno jest pogodzić jej codzienne obowiązki z opieką nad synkiem. "Są takie dni, kiedy wykorzystujesz każde trzy minuty, żeby coś zrobić. Wstawić jajka na śniadanie, odkurzyć chociaż salon, odciągnąć mleko, wszystko w biegu, bo mały marudzi. Ma już swój charakterek i wymusza »na rączki«" - napisała aktorka.