Agnieszka Litwin ma raka

Agnieszka Litwin o swojej chorobie poinformowała fanów w ubiegłym roku. Aktorka znana z kabaretu "Jurki" sama wyczuła guzka w piersi. Badania potwierdziły, że to nowotwór złośliwy. "Wczoraj wykryto u mnie guza piersi. A właściwie ja go wykryłam przez wymacanie, a lekarz to potwierdził."

Aktorka od razu rozpoczęła walkę z chorobą. "A rakowi nie można się poddać. Z rakiem trzeba walczyć. Jeśli ockniemy się zbyt późno, możemy już nie mieć o co....Nie bójmy się reagować, kiedy widzimy i czujemy, że dzieje się coś złego. Zawsze i wszędzie. Nie lekceważmy sygnałów jakie do nas docierają, nie udawajmy sami przed sobą że ich nie czujemy, nie słyszymy i nie widzimy. Miejmy wielkie oczy nie ze strachu, ale żeby wyraźniej i więcej widzieć. Trzymajcie się i nieustannie" - pisała do fanów.

Ja po prawie 30 latach pracy na scenie, muszę się teraz zająć tylko sobą i moim zdrowiem. Życzcie mi sił, radości i zdrowia, czego i ja wam najbardziej życzę -  napisała jakiś czas temu Agnieszka Litwin.

Aktorka zaapelowała do kobiet, żeby robiły sobie regularnie badania profilaktyczne:

- "Róbcie to, dotykajcie się, macajcie, słuchajcie sygnałów, jakie wysyła wam organizm i ich nie lekceważcie. Im szybciej coś wykryjecie, tym szybciej wrócicie do życia." 

Na początku roku Agnieszka Litwin przeszła zabieg usunięcia złośliwych guzów w piersi.

- "Ja już po zabiegu kochani… Dziękuję bardzo całemu Personelowi Opolskiego Centrum Onkologii w Opolu im. prof. Tadeusza Koszarowskiego w Opolu. Badajcie się, dbajcie o siebie i bądźcie zdrowi" - informowała fanów na swoim Instagramie.

Przeczytaj także:

Zobacz także:

Agnieszka Litwin ma raka piersi. Właśnie przeszła operację

Agnieszka Litwin kilka dni temu poinformowała na Instagramie, że jest już gotowa do operacji. Aktorka leczy się w Opolskim Centrum Onkologii.

- "Jutro operacja i wracam powoli, jak tylko dojdę do siebie, gdzieś mnie tam wypatrzycie pewnie udanego wtorku , pierś do przodu, głowa do góry i dużo śmiechu. Nie dajcie się, trzymajcie się i badajcie się.

Aktorka zamieściła na Instagramie najnowszy post, z którego dowiadujemy się, że jest już po operacji. 

Dzień dobry, wszystko dobrze kochani, dziękuję Wam wszystkim za wsparcie z całego serca.

Pod postem nie brakuje słów wsparcia między innymi od Katarzyny Zielińskiej, Ewy Gawryluk i wielu innych osób, które wspierają Agnieszkę w chorobie. My też życzymy dużo zdrowia i optymizmu na przyszłość.

Zobacz także: