Agnieszka Kotońska opowiedziała o swojej spektakularnej metamorfozie. Gwiazda "Gogglebox" schudła 30 kilogramów! 

Agnieszka Kotońska zyskała popularność występując w show TTV "Gogglebox", w którym wraz z mężem i synem w zabawny sposób komentowali telewizyjne programy. Sympatyczna i niezwykle optymistyczna Agnieszka przyciągała publiczność swoim optymizmem i poczuciem humoru. Trudno było nie zwrócić też uwagi na jej barwny styl. Ale Agnieszka Kotońska przyznała, że jak niemal każda kobieta, miała swoje kompleksy. Do największego z nich należała jej figura. Gwiazda "Gogglebox" przyznała, że w pewnym okresie ważyła 106 kg. 

Instagram

Agnieszka Kotońska postanowiła zawalczyć o siebie. Efekt metamorfozy jest spektakularny - schudła 30 kg. Jak to zrobiła? Nie obyło się bez przeszkód, kapitulacji i momentów zwątpienia. By wesprzeć inne kobiety, Kotońska wrzuciła do sieci zdjęcie "przed/po", w którym zagrzewa swoje obserwatorki do walki o siebie. "Odważnie dziś u mnie", napisała pod zdjęciem, "ale tak było, dużo mnie to kosztowało odwagi żeby pokazać Wam jak". "WALCZ! ja też walczę lato depta nam po piętach, pamiętaj tylko o jednym nikt za Ciebie nie odwali tej roboty !! Więc wstań z kanapy i zacznij iść w dobrym stylu ,stylu który da Ci radość i dużo energii" - dodała. 

Dałam te dwa zdjęcia do porównania żeby Was zmotywować że MOZNA JAK TYLKO SIE CHCE !! Wrzucam Wam siebie po lewej stronie rok 2017 wakacje w Sarbinowie[...] szczerze wtedy widziałam siebie inaczej ,myślałam że jestem gwiazdą szczupła i bez nadwagi[...] po prawej foto z wakacji 2019rok przyznam się odjebalam kawał dobrej roboty.

Metamorfoza Agnieszki Kotońskiej: "byłabym taką zwyczajną Agnieszką, która siedzi, je, opiekuje się domem, gotuje, klepie kotlety" 

46-letnia Agnieszka Kotońska w rozmowie z "Pudelkiem" opowiedziała jak wyglądała jej droga do upragnionej sylwetki, a co za tym idzie, większej pewności siebie i zadowolenia z życia. Zdradziła, że wielkim wsparciem okazał się dla niej mąż - Artur i syn, Dajan. Lustrem, w którym mogła się przejrzeć i zobaczyć z innej perspektywy, okazała się telewizja i program, w którym brała udział. Dało jej to obiektywne spojrzenie i wiarę, że jeśli tylko chce, to może wiele. "20 lat siedziałam na kanapie, jadłam, tyłam, nie robiłam nic w tym kierunku. Może gdyby nie TTV, to byłabym taką zwyczajną Agnieszką, która siedzi, je, opiekuje się domem, gotuje, klepie kotlety." - opowiedziała "Pudelkowi".

Dzisiaj mało kobiet wierzy w siebie. Trzeba uwierzyć w siebie, że mamy tę moc, mamy tę siłę i małymi kroczkami do celu. Jak stopniowo tę przemianę w życiu zaplanujemy i pójdziemy tą drogą, to każda z nas będzie szczęśliwa. To się nie uda w dwa, trzy, cztery miesiące, musimy to sobie rozplanować.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ METAMORFOZY AGNIESZKI KOTOŃSKIEJ Z "GOGGLEBOX":