Agnieszka Kaczorowska i jej mąż, Maciej Pela, to gwiazdy nowej "Gali". Na okładce Kaczorowska z mężem pozuje w łóżku, a tytuł materiału okładkowego brzmi: Czekamy na dziecko. Przypomnijmy, że Agnieszka jest w ciąży i, jak często podkreśla, nigdy jeszcze nie była tak szczęśliwa. Kaczorowska i Pela pobrali się we wrześniu 2018 roku we Włoszech. Zaś w sylwestra ogłosili, że zostaną rodzicami. Oboje są związani zawodowo z tańcem, łączy ich też pasja do dalekich podróży. Wywiad w "Gali" to ich pierwsza wspólna rozmowa. Co zdradzili? Sprawdź PONIŻEJ - publikujemy fragmenty wywiadu, który ukaże się w magazynie "Gala" już w poniedziałek, 1 kwietnia.

Agnieszka Kaczorowska z mężem w "Gali"

Kaczorowska, zanim poznała Pelę, nie miała szczęścia w miłości. Ale wierzyła, że kiedyś znajdzie "tego jedynego". Oraz zawsze marzyła o pełnej, szczęśliwej rodzinie.

Dzisiaj nie wyobrażam sobie życia bez Maćka - zdradza Agnieszka w "Gali". - Tak naprawdę od zawsze chciałam mieć męża i dziecko. Tylko nie wiedziałam, kiedy będę na to gotowa i czy znajdę odpowiedniego partnera. Teraz wierzę, że marzenie, które nosiłam głęboko w sercu, okazało się na tyle silne, że rzeczywistość musiała się do niego dostosować.

Maciej Pela tak wspomina pierwsze spotkanie ze swoją przyszłą żoną:

Zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Nie tylko ze względu na urodę, ale też inteligencję i pewność siebie.

Z kolei Kaczorowska podkreśla, że zawsze może liczyć na męża. Pela wspiera ją też podczas całej ciąży, a jej początki, jak opowiada Agnieszka, nie były najłatwiejsze:

Przez pierwsze trzy miesiące czułam się tragicznie, w zasadzie byłam wyłączona z życia. Miałam mdłości, brakowało mi sił. Maciek w tym czasie zajmował się domem: prał, gotował, podawał mi posiłki, kiedy nie miałam siły wstać. Ale też zastępował mnie w szkole tańca.

Para zdradziła też "Gali", jak wyglądały ich zaręczyny:

Maciek poprosił mnie o rękę nad jeziorem Como we Włoszech, było bajecznie. Ale to prawda, że minął zaledwie miesiąc od pierwszej randki, kiedy zaczęliśmy rozmawiać o dzieciach. Niewiele osób do tej pory o tym wiedziało… (uśmiech). Byliśmy pewni, że chcemy ze sobą spędzić życie i nie mieliśmy wątpliwości co do dalszych decyzji.

Cały wywiad z Agnieszką Kaczorowską i Maciejem Pelą przeczytasz w nowej "Gali". Numer w sprzedaży już od 1 kwietnia, polecamy!