Agnieszka Kaczorowska została mamą po raz drugi

Agnieszka Kaczorowska to znana tancerka i aktorka serialu "Klan", która od kilku lat z powodzeniem działa w mediach społecznościowych. Odkąd została mamą, treści, które zamieszcza w sieci, w dużej mierze związane są właśnie z macierzyństwem. Dwa lata po narodzinach jej pierwszej córki, Emilii, Agnieszka powitała na świecie drugą pociechę, która jest owocem miłości jej i Macieja Peli - Gabrielę.

Na profilu w mediach społecznościowych Agnieszki pojawiło się zdjęcie z córeczką, którą młoda mama karmi piersią. Tancerka opatrzyła je ważnym wpisem zawierającym też informację o decyzji, którą podjęła - Aga postanowiła oddać swoje mleko tym mamom i dzieciom, które go potrzebują.

Agnieszka Kaczorowska o karmieniu piersią

Z okazji Światowego Dnia Karmienia Piersią influencerka wsparła Bank Mleka, z którego korzystać mogą kobiety mające problem z laktacją.

Zaczynamy przygodę z karmieniem od początku… Poprzednim razem trwała ona 16 miesięcy i było to niesamowite doświadczenie. Teraz też nie wyobrażam sobie inaczej! Na razie się siebie uczymy. (...) Tym razem zamierzam jedno zmienić. Chcę dodatkowo oddawać mleko do banku mleka kobiecego… Coś, co powinnam zrobić już poprzednim razem.

 

Agnieszka podkreśliła, że na własnej skórze przekonała się, iż temat karmienia piersią wciąż pozostaje delikatnym tematem dla wielu kobiet:

Każda z nas dokonuje swoich wyborów. Za każdą z nas stoi inna historia. Temat karmienia jest drażliwy, o czym przekonuję się tutaj od ponad dwóch lat… Natomiast z okazji #swiatowydzienkarmieniapiersia chcę po prostu z całego serca życzyć wszystkim mamom siły i wytrwałości w karmieniu piersią.

 

W związku ze Światowym Tygodniem Karmienia Piersią w naszym serwisie znajdziecie więcej treści związanych z tą tematyką. Jako redakcja wspieramy wszystkie młode mamy, dlatego jeśli macie pytania dotyczące laktacji, piszcie do nas na adres: redakcja.kobietapl@burdamedia.pl, a my postaramy się przekazać Wasze pytania naszym ekspertom!

Zobacz także: