Agnieszka Kaczorowska w czerwcu tego roku opublikowała na Instagramie wpis zatytułowany: "Moda na brzydotę". I, mimo że od show-biznesowej afery minęło kilka miesięcy, do gwiazdy wciąż docierają jej echa. W ostatniej rozmowie wyemitowanej w "Dzień Dobry TVN" ponownie zabrała głos w tej sprawie. Przy okazji poruszyła temat swojej obecności w mediach. I ku zaskoczeniu wielu osób zdradziła, że za kilka lat nie widzi się w roli celebrytki.

Agnieszka Kaczorowska chce odjeść z show-biznesu

W czerwcu tego roku Agnieszka Kaczorowska była w 8 miesiącu ciąży. W trudnym dla niej okresie spłynęła na nią fala hejtu. Teraz, w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską zdradziła, jak to, co działo się wtedy wokół niej, wpłynęło na jej życie:

To było za dużo. Kompletnie nie spodziewałam się takiego zrozumienia tekstu, który napisałam. On był napisany z taką intencją, z jaką pisałam wszystkie posty przez ostatnie dwa lata - z intencją dobra, miłości i takiego wzmacniania, wspierania i motywowania kobiet. Mnóstwo kobiet czerpało z niego mega fajne rzeczy. Mnie to po prostu zaskoczyło i w związku z tym, że od społeczeństwa i mediów spłynęło na mnie mnóstwo negatywnej energii to wpłynęło to na mnie mocno. To był bardzo trudny tydzień. Próbowałam się odciąć od internetu, ludzi dla zdrowia i spokoju dziecka. Byłam przerażona, co wyjdzie na kolejnym badaniu i czy wszystko jest dobrze, bo to było dla mnie wtedy najważniejsze [...] Już teraz podchodzę do tego z dystansem. To nie powoduje ani zmiany moich poglądów, ani tego, ze teraz będę siedzieć cicho - przyznała z przekonaniem Agnieszka Kaczorowska.

Aktorka i influencerka potwierdziła także, że nie zamierza wycofywać się z tego, co powiedziała przed kilkoma miesiącami:

Dlaczego mam się wycofywać, skoro nie zmieniam poglądów? Wiele razy czytałam to, co napisałam, analizowałam i wiem, co mogłabym zrobić lepiej, natomiast dalej rozumiem to tak, jak to rozumiem - podkreśliła.

W wywiadzie Agnieszka Kaczorowska poruszyła także temat swojej obecności w mediach. Gwiazda zdradziła, że chciałaby się odciąć od show-biznesu:

Ja już od dawna mam takie myśli, że [show-biznes] to jest temat na teraz. Nie wiem, co będzie w przyszłości, bo ja nie jestem stworzona do show-biznesu. Nie będę siedzieć cicho, bo nie po to jestem na tym świecie, żeby siedzieć w kącie - powiedziała.

 Spodziewaliście się takiej wypowiedzi?