Agnieszka Grochowska: aktorka podjęła ważne wyzwanie

Agnieszka Grochowska to gwiazda, która nie pojawia się na ściankach i branżowych imprezach. Często pokazuje się bez makijażu, a jej instagramowy profil jest pełen naturalnych, bezpretensjonalnych zdjęć. Jeśli podejmuje głos, to można się spodziewać, że temat jest naprawdę ważny. Aktorka należy do gwiazd, które biorą udział w społecznych dyskusjach i akcjach jako np. strajk kobiet, wspiera polskie lokalne marki oraz zrównoważoną modę.To właśnie mody i zakupów dotyczyło ostatnie wyznanie Grochowskiej.

Agnieszka Grochowska:" ten wyjątek zrozumieją i uszanują wszystkie kobiety"

Aktorka przyznała się do wzięcia udziału w niezwykłym wyzwaniu. Challenge, jakiego podjęła się aktorka polegał na ograniczeniu do minimum zakupów w duchu less waste i dbałości o planetę. Rok temu aktorka postanowiła, że nie kupi nowego ubrania przez 12 miesięcy i obietnicy tej dotrzymała. Jak szczerze przyznała, zrobiła tylko jeden wyjątek:

"Uznałam, że nie muszę mieć wszystkiego - chodzi mi o te rzeczy materialne (...) Rok temu postanowiłam, że nie kupię przez 12 miesięcy nowego ubrania i tej obietnicy dotrzymałam - przyznała. Od tego postanowienia zrobiła tylko jeden wyjątek, który zrozumieją i uszanują wszystkie kobiety. - Wyjątkiem były nowe buty - prezent na 40. urodziny. I to wszystko. Można!", przyznała aktorka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez agnieszka grochowska (@agnieszkagrochowska_official) Maj 13, 2020 o 12:36 PDT