Agnieszka Dygant bez makijażu

Agnieszka Dygant, aktorka teatralna, serialowa i filmowa bardzo aktywnie prowadzi konto na Instagramie. Jak wiele gwiazd Dygant często zamieszcza na swoim oficjalnym profilu tzw. selfie. Ze sceny, planu zdjęciowego czy filmowego, ale też ze spotkania z przyjaciółmi, czy po południa z mamą. Ostatnio aktorka powiedziała fanom dobranoc i wrzuciła do mediów społecznościowych zdjęcie saute, absolutnie bez makijażu z hashtagiem #twarztoniepisanka.

To zdjęcie wpisuje się w globalny trend, który zapoczątkowała Alicia Keys, pokazując, że nawet publicznie można pokazać się bez makijażu. No make up trend chwycił także w Polsce, a coraz więcej popularnych aktorek decyduje się na pokazanie "prawdziwej" twarzy. W zeszłym tygodniu naturalnie i bez podkładu uśmiechała się do internautów Małgorzata Socha, Joanna Horodyńska nagrała nawet filmik urodowy, w którym pokazuje jak wiele może zmieniać makijaż.

Pod zdjęciem no make up Agnieszki Dygant pojawiła się lawina pozytywnych komentarzy:

"Ty dziewczynko jesteś pełnoletnia chociaż? a serio to pięknie", żartował ktoś, inni pytali "Jakich Pani kosmetyków używa,że buzia tak ładnie wygląda?" lub zachwycali się młodym wyglądem 45.letniej polskiej aktorki.

 

Dobranoc #skin #true #face #me # #twarztoniepisanka

A post shared by agnieszka dygant (@agnieszka_dygant_official) on Jun 17, 2018 at 12:54pm PDT

My też bardzo lubimy naturalność, którą czasem oczywiście można delikatnie "podkręcić", ale zdecydowanie bez przesady. A odwagę w pokazywaniu się saute cenimy zdecydowanie!