Agnieszka Chylińska w szczerym wywiadzie zdradza, że jej najnowsza książka, której bohaterem jest chłopiec z autyzmem, powstała na podstawie jej osobistych doświadczeń. Charyzmatyczna artystka, a prywatnie matka trojga dzieci, w rozmowie z Marcinem Prokopem dla Onetu po raz pierwszy wyznała, że tematyka jej najnowszej powieści pt. "Giler, trampolina i reszta świata" nie jest przypadkowa i została zainspirowana jej własną sytuacją rodzinną.

Agnieszka Chylińska szczerze o życiu prywatnym

- Zawsze jak myślałam, żeby coś z siebie wyrzucać, to miałam taką zasadę, żeby mówić i pisać o sobie. (...) Myślę, że to jest trudne. Z jednej strony to jest taka głupia odwaga. Z drugiej strony ja nie umiem inaczej. Jasne, są takie tematy, których nie chcę poruszać i rzeczywiście temat książki jest o tyle dla mnie trudny, że nie o wszystkim chcę tutaj mówić. Ale pisanie jej to była dla mnie ogromna ulga i bardzo potrzebowałam tego.

Agnieszka Chylińska otwarcie przyznaje, że jej twórczość literacka, podobnie jak muzyczna, jest kompletnym odzwierciedleniem jej własnych przeżyć, którymi chce się w coraz większym stopniu dzielić ze swoją publicznością - mówi w rozmowie z Marcinem Prokopem.

- Z czasem, z każdą kolejną książką chciałam przygotować czytelnika, który już zapoznał się z rodziną, na to, że chcę powiedzieć trochę więcej, że to nie jest wyłącznie opowieść o "rodzinie", tylko też taką myśl: "słuchajcie, ja znam życie". To, że jestem panią z telewizji, nagrywam płyty, jestem popularna, mam ileś wejść na Facebooku czy Instagramie, nie odkleja mnie od trosk - dodaje.

Autorka hitu Królowa łez" co prawda nie nazywa dokładnie rzeczy po imieniu - ani w wywiadzie, ani w książce - ale nie jest tajemnicą, że głównym bohaterem jej najnowszej książki jest autystyczny chłopiec, który zdecydowanie różni się od swoich rówieśników.

- Giler czasem nie jest pewny, czy istnieje, nie lubi hałasu, niespodzianek i ziemniaków... Giler to niezwykły chłopiec. (...) To historia o niedoskonałych ludziach, którzy tworzą rodzinę - czytamy w opisie książki pochodzącym od wydawcy.

Przypomnijmy, że Agnieszka Chylińska wspólnie ze swoim mężem Markiem wychowuje troje dzieci: 13-letniego Ryszarda, 9-letnią Esterę i 7-letnią Krystynę.

Zobacz także:

Zobacz: Agnieszka Chylińska: "Syn mnie uratował"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska) Sty 3, 2020 o 3:14 PST

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska) Lis 23, 2019 o 10:21 PST