Agata Rubik obcięła włosy

Agata Rubik od lat nosiła długie włosy, które były jej znakiem rozpoznawczym. Żona Piotra Rubika nawet kiedy została mamą dwóch córek, nie zrezygnowała z długich włosów. Chociaż włosy do pasa są bardzo wymagające, to Agata Rubik często nosiła je rozpuszczone. Ostatnio jednak postanowiła je obciąć. I to zdecydowanie. Jaki był powód tej decyzji?

Nowa fryzura Agaty Rubik zaskoczyła fanów na Instagramie. "Gotowa na zmiany!" - napisała żona muzyka zamieszczając zdjęcie tuż po wizycie u fryzjera. Okazało się, że Agata Rubik zdecydowała się na tak spektakularną metamorfozę w szczytnym celu.

A przy okazji oddaję ponad 40 cm moich włosów na peruki, które przekazywane są bezpłatnie osobom w trakcie chemioterapii - napisała w mediach społecznościowych.

Pod postem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy. "Brawo!!!!! Super wyglądasz i super, że włosy trafia do fundacji" - napisała Zosia Zborowska.

Przeczytaj także:

Agata Rubik obcięła: jak zareagował mąż na jej nową fryzurę?

Oczywiście byłyśmy ciekawe, jak zareagował mąż Agaty Rubik na nową fryzurę żony. Odpowiedź znalazłyśmy w komentarzach na Instagramie. 

Nie no, po prostu nastolatka - napisał Piotr Rubik, na co Agata od razu odpisała: "Piotr, a czy to dopiero od dzisiaj?!"

Obserwatorzy Agaty Rubik nie mogą wyjść z zachwytu nad metamorfozą, czego wyraz dają w komentarzach:

"Ta zmiana jest zdecydowanie na plus. Cudownie!"

"Twoja żona jest przepiękna" - zwracają się do Piotra Rubika.

Teraz wyglądacie z Alą jak siostry.

Rzeczywiście, Agata Rubik w krótkiej fryzurze jest bardzo podobna do jednej ze swoich córek. Zobaczcie na zdjęciu poniżej:

Przeczytaj także:

Jak oddać włosy na perukę?

Mocno kibicujemy tym wszystkim, którzy zapuszczają włosy, żeby je później oddać na peruki. W naszej Redakcji również bierzemy udział w takich akcjach i obecnie jedna z nas też zapuszcza włosy w tym celu. Cena peruk jest naprawdę wysoka, a dla osób w trakcie chemioterapii noszenie peruki, a co za tym idzie poprawa samopoczucia, to ważny element w leczeniu. Peruki z naturalnych włosów są refundowane przez NFZ do wysokości 250 złotych. Dlatego Fundacja Rak'nRoll od 10 lat wspiera kobiety. Dzięki programowi Daj Włos! każda z potrzebujących otrzyma bezpłatnie perukę. Do tej pory fundacja przekazała 3679 bezpłatnych peruk. 

Ważne zasady, jeśli chcesz oddać włosy na perukę:

  • Ścinane włosy muszą mieć 25 cm lub więcej, mierzone przed zapleceniem warkoczy.
  • Muszą być splecione w warkocze i solidnie związane gumką na obu końcach. (Osoba pracująca nad peruką musi mieć 100% pewność gdzie jest nasada włosa, a gdzie końcówka. Tylko włosy w warkoczu dają taką czytelność.)
  • Włosy rozjaśniane nie nadają się na perukę.
  • Włosy muszą być umyte bez odżywki. (Po użyciu odżywki lub maski włosy stają się zbyt śliskie, by tkać z nich peruki.)
  • Pakowane do wysyłki – muszą być suche. (Wilgoć pozostawiona na włosach sprawi, że dłużej leżąc w kopercie – spleśnieją.)

Przed wysłaniem włosów, należy wypełnić oświadczenie online i przesłać do Fundacji wraz z warkoczami.

To Cię może zainteresować: