Agata Duda - stylizacja z marynarką w modną kratę

Agata Duda zaprezentowała się w tej stylizacji przy okazji uroczystej Gali inauguracyjnej akcję związaną z 23. Świąteczną Zbiórką Żywności organizowaną przez banki żywności. Akcja ta rozpocznie się w najbliższy weekend 29-30 listopada. Wolontariusze w pomarańczowych koszulkach będą stać przy kasach sklepowych w wielu miejscach w całej Polsce. To im będziemy mogli przekazać ewentualne datki w postaci produktów spożywczych dla potrzebujących.

Agata Duda - stylizacja z marynarką w modną kratę

Wzór w kratę zarówno tą drobną, jak i dużą zajmującą znaczną część stylizacji obecnie jest bardzo modny. Agata Duda wie o tym, ponieważ na ostatnim wystąpieniu publicznym pojawiła się w eleganckich i bardzo prostych czarnych spodniach, a akcent jej ubioru stanowiła marynarka w kratę. Jak według was prezentowała się Pierwsza Dama?

Nie tylko marynarka może stanowić mocny akcent stylizacji. Mogą to być także spodnie, szal, lub płaszcz pokryty tym wzorem. Istotną kwestią jest, aby nie przesadzić z łączeniem różnych rodzajów krat w jednej stylizacji.

Agata Duda otrzyma pensję za pełnienie funkcji Pierwszej Damy?

Agata Duda: kto ubiera pierwszą damę?

Wiele osób wciąż zastanawia się kto doradza w stylizacjach Agacie Dudzie? Czy Agata Duda sama dobiera sobie stylizacje? Posłuchajcie: