Agata Duda doceniona za swój styl

Agata Duda, o której stylu i kreacjach pisałyśmy już kilkakrotnie właśnie została doceniona przez zagraniczne media. Redaktor naczelna irlandzkiego portalu "Independent" - Caitlin McBride stwierdziła, że Agata Duda jest "ikoną współczesnego stylu". 

McBride tak napisała o pierwszej damie: "Agata Kornhauser-Duda, niegdyś nauczycielka niemieckiego, preferuje konserwatywny, podkreślający sylwetkę styl. Jest jedną z tych kobiet, które powinniśmy docenić za inspirację".

Zdaniem dziennikarki Duda podczas uroczystych wizyt zagranicznych gości, nigdy nie stara się przyćmić innych pierwszych dam swoim wyglądem. "Nie przejmuje się zbytnio swoim strojem; ale każdy stylista wie, ile pracy idzie na układanie tzw. swobodnego wyglądu." - dodaje McBride.

Agata Duda jak Kate Middleton i Melania Trump

Pierwsza Dama oprócz stylu została również doceniona za nienaganną sylwetkę. "Niewiele pań może stawić czoła kobietom o figurze Melanii czy nawet Kate Middleton, która gościła w Warszawie podczas wizyty z księciem Williamem w Polsce, Norwegii i Szwecji w 2017 r."

McBride dodała również, że ceni w Dudzie "dyskretną pewność siebie".

Podczas wizyty brytyjskiej pary książęcej w Polsce, za każdym razem Agata pojawiała się, okazując dyskretną pewność siebie, która stworzyła jej markę na światowej mapie modowych ikon. - czytamy na Independent

Doskonale pamiętamy stylizacje Agaty Dudy z wizyty Księżnej Akishino, Księżnej Kate Middleton i Księcia Williama, czy wizyty prezydenckiej pary w USA. Pierwsza dama zawsze stara się zachować swój styl, niezależnie czy wybiera zdecydowane kolory, czy po prostu stawia na sprawdzony duet: czerń i biel. 

Zobaczcie w naszej galerii stylizacje Agaty Dudy z uroczystych wizyt.