Adrianna Biedrzyńska zmieniła fryzurę 

Adrianna Biedrzyńska to aktorka telewizyjna i teatralna. Mogliśmy ją oglądać w takich produkcjach jak “Dekalog” Krzysztofa Kieślowskiego, “Lepiej być piękną i bogatą” Filipa Bajona czy “Pajęczarki” Barbary Sass. Telewidzowie na pewno kojarzą gwiazdę z rolą Małgorzaty Zwoleńskiej w popularnym serialu TVP 2 “Barwy szczęścia”. Aktorka osiem lat temu usłyszała druzgocącą diagnozę. Wykryto u niej guza mózgu, a rokowania były tragiczne. Lekarze dawali gwieździe trzy miesiące życia. Biedrzyńska wygrała walkę z chorobą i dzisiaj czepie z życia garściami.  

Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją ponad 43 tysiące osób. Pokazuje tam kulisy pracy i wyjątkowe momenty z życia prywatnego. Ostatni post aktorki cieszy się jednak szczególną popularnością. Adrianna Biedrzyńska wybrała się do stylisty i pokazała się w nowej fryzurze. Upięcie gwiazdy to strzał w dziesiątkę!  

Adrianna Biedrzyńska w odmładzającym upięciu 

Adrianna Biedrzyńska od jakiegoś czasu była wierna jednej fryzurze. Aktorka zwykle pokazywała się w prostym, dość przylizanym koku z grzywką na bok. Tym razem Jarek Młotkowski, który zadbał o fryzurę aktorki, postanowił trochę zaszaleć. Gwiazda “Barw szczęścia” udostępniła na Instagramie film, na którym jest prawie nie do poznania!  

Stylista Biedrzyńskiej wybrał supermodny tego lata “artystyczny nieład”. Na nagraniu aktorka prezentuje się w pofalowanych, upiętych włosach z nonszalancko wypuszczonymi pasmami. Takie luźne upięcie wygląda bardziej naturalnie i w prosty sposób odejmuje optycznie lat. Pod postem aktorki pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani nie ukrywali swojego zachwytu nad nową fryzurą Biedrzyńskiej. Większość osób stwierdziła, że taki “messy bun” niezwykle odmładza i nie mogli uwierzyć, że aktorka niedawno świętowała 60. Urodziny. 

Podglądam tu Panią jakiś czas, ale ten look to jakiś kosmos 

Jaka piękna 30- stka. Kocham Panią.

Czas się dla Pani zatrzymał.

Zawsze kobieca, piękna i olśniewająca! - pisali zachwyceni obserwatorzy. 

 
 
 

 

 

 

Zobacz także: