Adrianna Biedrzyńska potwierdziła w wywiadzie udzielonym magazynowi "Viva", że rozstała się z mężem, konferansjerem, Sebastianem Błaszczakiem. Po moich doświadczeniach boję się mężczyzn - powiedziała i przyznając wprost, że "nie tkwi obecnie w żadnym związku".

Adrianna Biedrzyńska rozstała się z mężem. Kim jest Sebastian Błaszczak?

Adrianna Biedrzyńska i Sebastian Błaszczak poznali się w 2012 w Toronto. Aktorka odwiedzała Kanadę w celach służbowych, a jej przyszły mąż, który pracuje tam jako konferansjer, miał tylko odebrać ją z lotniska. Podobno uczucie, które między nimi wybuchło było tak silne, że Błaszczak miał dla nowej ukochanej ówczesną opuścić partnerkę i ich wspólne dzieci. W 2014 roku  Biedrzyńska i Błaszczak zaręczyli się, a w 2017 roku, w jednej z medialnych wypowiedzi, aktorka przyznała, że jest już po ślubie.

Adrianna Biedrzyńska i Sebastian Błaszczak w 2017 roku / fot. AKPA

Kilka tygodni temu wspólne zdjęcia z mężem zniknęły z instagramowego profilu gwiazdy i niemal natychmiast zaczęto spekulować, że para nie jest już razem. Krążące plotki o rozstaniu Adrianna Biedrzyńska potwierdziła dopiero teraz:

Chyba jestem szczęśliwa, pomimo że nie tkwię obecnie w żadnym związku i nie mam zamiaru tego robić. Po moich doświadczeniach boję się mężczyzn [...] Gdy analizuję swoje życie, to dochodzę do wniosku, że nikt nigdy nie kochał Ady, tylko aktorkę Adriannę Biedrzyńską, która była popularna, zawsze dawała sobie radę w życiu i dużo zarabiała. Ale nikt tak naprawdę mnie, Ady, nie kochał - wyznała w rozmowie z magazynem.

Kryzys w małżeństwie aktorki i konferansjera miał rozpocząć się w 2020 roku, kiedy przez pandemię podróżowanie do siebie było trudne, a przez dłuższy moment niemożliwe (mąż aktorki nie przeniósł się na stałe do Polski).

Choć rozstanie jest trudnym momentem w życiu, Biedrzyńska nie traktuje go jako osobistą tragedię. Mówi za to, że wreszcie jest niezależna i nareszcie pracuje na siebie i nikogo nie musi utrzymywać

Nareszcie pracuję tylko na siebie. Nikt mi niczego nie zarzuca, nie narzuca, nie muszę nikogo utrzymywać ani nikt… to podkreślam albo drukowanymi literami powiem, nikt nie musi mnie utrzymywać za moje ciężko zarobione pieniądze!

Adrianna Biedrzyńska - mężowie

Pierwszym mężem Adrianny Biedrzyńskiej był jej kolega po fachu, aktor Maciej Robakiewicz. Artystka doczekała się córki Michaliny, która również została aktorką. "Dziesięć dni po urodzeniu dziecka mój pierwszy mąż oświadczył mi, że nie jest już zainteresowany ani mną, ani córką" - wyznała w jednym z wywiadów gwiazda.

Kolejnym partnerem aktorki był Marcin Miazga. Para była ze sobą 19 lat i to właśnie Miazga w dużej mierze wychowywał córkę swojej partnerki. Jednocześnie, mężczyzna miał niemałe problemy z prawem, które nadszarpnęły wizerunek Biedrzyńskiej. Straciła wiele ciekawych ról, a także kilkoro przyjaciół z branży. Marcin Miazga uwikłany był w głośną aferę związaną z oszustwami finansowymi i choć aktorka starała się odciąć od męża, wiele osób już na zawsze zerwało z nią kontakty. Wmanewrowano mnie w coś, o czym nie miałam pojęcia. Gra na giełdzie… Do dzisiaj nie wiem, na czym to polega. Nigdy nie grałam na giełdzie, nie gram i grać nie będę. Byłam załamana nie raz, ale co cię nie zabije, to cię wzmocni - mówiła o tamtej relacji na łamach "Vivy".

CZYTAJ RÓWNIEŻ: