Adele opowiedziała o swoim synu

Adele, która ostatnio powróciła po sześcioletniej przerwie ze swoim najnowszym singlem "Easy on me", w jednym z wywiadów zdecydowała się opowiedzieć o samotnym macierzyństwie. W programie "Hits Radio Breakfast" zdradziła, że swoją najnowszą płytę zadedykowała dziewięcioletniemu synowi Angelo:

Cały album jest bardziej dedykowany mojemu synowi. Ale jest też o mojej relacji z nim i z jego tatą. Jest też o relacji z samą sobą.

Brytyjska piosenkarka zdradziła, że jej synek nie zdaje sobie sprawy z tego, że jego mama jest sławna. "Któregoś dnia powiedział mi, ilu mam obserwatorów na YouTube. Okazuje się, że nie jest ich tak dużo jak w przypadku znanych gamerów. Pomyślałam: Okej, dzieciaku, dzięki ci za to" - śmiała się Adele.

Artystka zdobyła się również szczerze opowiedzieć o samotnym macierzyństwie. Wyznała, że syn Angelo niejednokrotnie zadaje trudne pytania, na przykład dlaczego nie mieszka z nimi tata.

On pyta mnie o tyle rzeczy, a ja nie potrafię odpowiedzieć, bo nie znam odpowiedzi. Na przykład, dlaczego nadal nie możemy mieszkać z jego ojcem? (...) Pyta też, dlaczego nie kocham już jego taty. Pomyślałam, że kocham, ale już nie jestem już w nim zakochana. Dla dziecka nie ma to sensu".

Z pewnością z Adele utożsamia się wiele samotnych matek, dla których takie rozmowy z dzieckiem są naprawdę trudne.

Adele ma nowego partnera

Synek Adele, Angelo urodził się 19 października 2012 roku. Jego tatą jest Simon Konecki, z którym piosenkarka była w długim związku, a w marcu 2017 roku para wzięła ślub. Dwa lata (kwiecień 2019) później media poinformowały, że Adele jest z mężem w separacji. We wrześniu 2019 Adele złożyła wniosek rozwodowy, a w marcu 2021 rozwód został sfinalizowany.

Teraz Adele ma nowego partnera. Wybrankiem piosenkarki jest Rich Paul, agent gwiazd koszykówki, w tym LeBrona Jamesa czy Tristana Thompsona. Podobno parę widziano już razem w lipcu podczas meczu NBA. Jednak dopiero niedawno Adele postanowiła oficjalnie pokazać swoim fanom wspólne zdjęcie. 

Adele i jej nowy singiel "Easy on me"

"Easy on me" to singiel zapowiadający nowy album Adele "30", który ukaże się na rynku 19 listopada. Dlaczego Adele kazała fanom tak długo na siebie czekać? "Z pewnością nie byłam nawet blisko miejsca, w którym chciałam się znaleźć, gdy zaczynałam trzy lata temu. Właściwie byłam zupełnie gdzie indziej. Polegałam na rutynie i konsekwencji w swoich działaniach, by czuć się bezpiecznie, zawsze tak robiłam. A jednak świadomie, a nawet z pełną premedytacją rzucam się w labirynt absolutnego bałaganu i wewnętrznego zamętu" - pisze artystka w mediach społecznościowych.

Zobacz także:

W trakcie tej drogi poznałam wiele trudnych prawd o sobie. Porzuciłam wiele warstw, ale także otoczyłam się nowymi. Odkryłam naprawdę przydatne i pełnowartościowe sposoby myślenia, którymi się kieruję i czuję, że wreszcie znalazłam swoje uczucia. Jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że nigdy w życiu nie czułam się tak spokojna. I dlatego jestem wreszcie gotowa wydać ten album.

Jakie są Wasze wrażenia na temat nowego singla Adele "Easy on me"?