Adele po raz pierwszy o swoim rozwodzie

Dzisiaj cały świat żyje nowymi okładkami dla brytyjskiego i amerykańskiego Vogue’a. Dlaczego? Na dwóch pojawiła się Adele a efekty sesji są zniewalające.  Brytyjska ikona wykorzystała swój pierwszy wywiad od lat, żeby szczerze opowiedzieć o spektakularnej metamorfozie, ale również o synu, byłym mężu i samym rozwodzie. Adele i Simon Konecki ogłosili swoją separację w 2019 roku.  Artystka otwarcie przyznała, że jej rozstanie z byłym mężem nie było spowodowane żadnym skandalem.  Wyznała również, że świat dowiedział się o ich separacji długo po tym, jak nie byli już oficjalnie parą. 

Po prostu zachowywałam pozory i nie byłam szczęśliwa. Żadne z nas nie zrobiło nic złego. Żadne z nas nie skrzywdziło się nawzajem, ani nic z tych rzeczy. Po prostu chcę, żeby mój syn widział, że naprawdę kocham i jestem kochana. To dla mnie bardzo ważne – powiedziała w wywiadzie dla amerykańskiego Vogue’a Adele.

W wywiadzie dla brytyjskiego wydania magazynu Vogue, artystka otworzyła się na temat swojego syna. Adele opowiedziała m.in. o tym, jak musiała wytłumaczyć 7-letniemu wtedy Angelo swoje rozstania z jego ojcem. 

Mój syn miał wiele pytań. Naprawdę dobrych pytań, naprawdę niewinnych pytań, na które po prostu nie mam odpowiedzi. Na przykład dlaczego nie możemy dalej razem mieszkać (…) Czasami był naprawdę nieszczęśliwy i to jest dla mnie prawdziwa rana, której nie wiem, czy kiedykolwiek będę w stanie uleczyć - dodała w brytyjskim wydaniu magazynu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@adele)

Adele zachwyca na okładce Vogue’a

Adele nie rozmawiała z żadnym dziennikarzem od 2016 roku. Gwiazda zaszokowała wszystkich w 2020 roku, kiedy nagle pojawiła się na Instagramie w odmienionej wersji. Wokalistka dzięki regularnym ćwiczeniom i diecie SIRT schudła aż 45 kilogramów. Teraz w rozmowie z Abby Aguirre dla amerykańskiego Vogue’a opowiedziała o swojej spektakularnej metamorfozie. 

(...) Zdałam sobie sprawę, że kiedy ćwiczyłam, nie odczuwałam żadnego niepokoju. Nigdy nie chodziło o utratę wagi - zapewnia. Pomyślałam, że jeśli uda mi się sprawić, by moje ciało było fizycznie silne, to może pewnego dnia będę umieć wzmocnić swoje emocje i umysł – powiedziała artystka.

Brytyjska wokalistka przyznała, że czas rozwodu nie był dla niej najłatwiejszy. Artystka medytowała, uczęszczała na terapię i korzystała z relaksujących zabiegów. Wszystko, żeby przepracować rozstanie i trudne dzieciństwo. Kluczowa okazała się jednak siłownia.