Adele ma nowego partnera

Zagraniczne media z wielką uważnością śledzą amerykańską piosenkarkę Adele, zwłaszcza od czasu kiedy przeszłą spektakularną metamorfozę. Adele przyznała wówczas, że jej nowa figura to zasługa diety SIRT. Według niepotwierdzonych doniesień Adele schudła ponad 45 kilogramów, zmieniając się nie do poznania. Jednak sceptycy uważali, że ciężko będzie Adele utrzymać nową figurę i szybko dopadnie ją efekt jo jo. Jednak patrząc na najnowsze zdjęcia Adele na Instagramie nic bardziej mylnego. Artystka wygląda zjawiskowo, a co więcej jest szczęśliwie zakochana. I to właśnie nowym partnerem Adele żyją dzisiaj światowe media. Kim jest nowa miłość piosenkarki?

Wybrankiem Adele jest niejaki Rich Paul, agent gwiazd koszykówki, w tym LeBrona Jamesa czy Tristana Thompsona. Podobno parę widziano już razem w lipcu podczas meczu NBA. Jednak dopiero teraz Adele postanowiła oficjalnie pokazać swoim fanom wspólne zdjęcie. 

Adele zachwyca wyglądem na najnowszym zdjęciu na Instagramie

Patrząc na najnowsze zdjęcie Adele na Instagramie musimy przyznać, że gwiazda wygląda zjawiskowo. Adele wciąż zachwyca wspaniałą sylwetką, którą podkreśla efektowna suknia z odkrytymi ramionami. Gładko zaczesane włosy i charakterystyczne dla Adele "kocie oko" to stylizacja rodem z paryskich pokazów mody. Nic dziwnego, że Adele po tygodniach niepublikowania zdjęć w mediach społęcznościowych zamieściła kilka ujęć, w tym ze swoim nowym partnerem. 

Chociaż Adele nic nie napisała obok najnowszych zdjęć, to emotikona serduszka wszystko zdradza. Gwiazda jest zakochana.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Adele z nowym partnerem.