Adam Sztaba unieważnił ślub kościelny z Dorotą Szelągowską

„Adam Sztaba unieważnił ślub kościelny z Dorotą Szelągowską”, głoszą niemal wszystkie nagłówki. Zemsta, złość, nienawiść – to pierwsze, co przychodzi do głowy. A prawda jest zgoła inna i bardziej prozaiczna. Adam Sztaba zdecydował się na stwierdzenie nieważności ślubu kościelnego, by móc się pobrać ze swoją menadżerką, Agnieszką Dranikowską. Para wzięła ślub cywilny w 2016 roku. W wywiadzie dla „Faktu” Dranikowska przyznała, że razem z partnerem zależało im na ślubie kościelnym i przysiędze przed ołtarzem. By to się mogło stać, Adam Sztaba musiał podjąć próbę unieważnienia ślubu kościelnego z 2013 roku, którą wziął z Dorotą Szelągowską.

Po dwóch latach Adam Sztaba i jego ukochana wzięli cichy ślub, z dala od blasku fleszy.

Czy za jego decyzją stoi złość i gorycz, jakie często żywią do siebie byli małżonkowie?

Adam Sztaba i Dorota Szelągowska. Jakie są relacje byłych małżonków?

Jak się jednak okazuje Dorota Szelągowska i Adam Sztaba mają bardzo dobre relacje, a gwiazda TVN nie robiła byłemu partnerowi najmniejszych problemów przy procesie unieważniania małżeństwa

W jednym z wywiadów Szelągowska szczerze przyznała, że nie tworzyli ze Sztabą dobranej pary. Zdradziła jednak, że znany kompozytor i ex-mąż był „superważnym mężczyzną w jej życiu”.

Byliśmy bardzo różni i nasze drogi po prostu się rozeszły. Prawdopodobnie zupełnie niepotrzebnie wzięliśmy ślub. Wszyscy nam mówili: jedenaście lat bycia razem, a wy bierzecie ślub. Jest coś takiego, że nie podejmujesz tych decyzji wcześniej, a potem próbujesz tym coś ratować.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: [ Komunikat: kliknij tutaj prawym przyciskiem myszki, jeśli chcesz usunąć promowany tekst ]