Joan Collins zachwyca zgrabnymi nogami

Joan Collins to angielska aktorka, najbardziej znana z roli  Alexis Carrington Colby w kultowym już serialu „Dynastia”. Gwiazda stała się ikoną telewizji i stylu w latach 80., jednak nie przestała zachwycać urodą i wdziękiem, nawet w wieku 88 lat.

Aktorka pochwaliła się ostatnio na Instagramie zdjęciami z urlopu w Saint-Tropez. Aktorka wybrała się tam na zasłużony odpoczynek z mężem i najbliższymi przyjaciółmi. Collins opublikowała zdjęcie, na którym relaksuje się na łodzi. Fani, zamiast na przepiękny krajobraz, zwrócili uwagę na nienaganną figurę aktorki. 

Joan, czy możesz dać nam kilka wskazówek, jak sprawić, by nasze nogi wyglądały tak młodo jak twoje? Wszyscy zachwycamy się twoimi nogami!

Mój Boże Joan twoje nogi są niesamowite. Pewnie musisz pić wodę z fontanny wiecznej młodości.

Wow, te nogi! Jesteś dla mnie inspiracją, pisali zachwyceni internauci.

Joan Collins zdradziła sekret swojej urody magazynowi „HELLO!”. Aktorka przyznała, że unika niezdrowego jedzenia i ćwiczy z trenerem personalnym trzy razy w tygodniu. Gwiazda wyznała jednak, że jej wygląd to głównie zasługa dobrych genów. 

Urodziłam się z genem szczęścia i genem energii. Najszczęśliwsza jestem wtedy, kiedy widzę, że moje dzieci też są szczęśliwe. Szczerze, życie mnie uszczęśliwia i jestem bardzo świadoma tego, jakie mam szczęście. Całe życie ciężko pracowałam, nikt nie dał mi nic na talerzu (...) jestem teraz bardzo sprawna i zdrowa i staram się o siebie dbać - wyznała Collins magazynowi "Hello!".

Kim jest Joan Collins?

Joan Collins to angielska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna, producentka filmów i autorka bestsellerów. Gwiazda wielokrotnie była nominowana do największych nagród filmowych i w 1983 r. zdobyła Złoty Glob za swoją rolę w serialu „Dynastia”. 

Prywatnie Joan Collins po raz piąty stanęła na ślubnym kobiercu w 2002 roku. Poślubiła wtedy młodszego o 33 lata menadżera teatralnego, Percy’ego Gibsona. Co ciekawe, mimo znacznej różnicy wieku, jest to najtrwalsze małżeństwo aktorki. Zakochani będą w przyszłym roku świętować 20 rocznicę ślubu!