59-letnia Demi Moore pokazała zdjęcie w bikini i wygląda tak, że trudno uwierzyć w wiek gwiazdy!

To jest jej czas! Demi Moore potwierdziła to jednym z ostatnich zdjęć, jakie wrzuciła na swój Instagram. 59-letnia aktorka opublikowała fotografię z wakacji, na której pozuje w skąpym różowym bikini. I jedno, co możemy powiedzieć, to to, że wygląda bosko. Jeśli tak wygląda dziś ciało gwiazdy to znaczy, że 60-tka to nowa 30-tka!

Nie tylko my jesteśmy zachwycone figurą Demi Moore. Jeśli w komentarzach pojawia się komplement od partnerki twojego byłego męża, to wiedz, że wyglądasz rzeczywiście elektryzująco! Demi otrzymała bowiem słowa zachwytu od obecnej żony Bruce'a Willisa, z którym rozwiodła się w 2000 r., i z którym ma trzy córki. Panie żyją podobno w przyjaźni i zgodzie.

Demi Moore - jej życie nie było usłane różami

To dobrze widzieć aktorkę w tak dobrej kondycji. Demi Moore nie ma łatwej przeszłości. W autobiografii opisała m.in., że została zgwałcona, miała problemy z używkami i autodestrukcyjne myśli. Związki gwiazdy również ciągnęło ją najczęściej na dno. Wieloletnią relację z młodszym aktorem, Ashtonem Kutcherem, niemal przypłaciła depresją.

Podążałam ścieżką samozniszczenia i bez względu na to, jaki sukces osiągnęłam, nigdy nie czułam się wystarczająco dobrze ze sobą. Każdy widział, jak moje ciało bezwładnie opada. Moja córka była przerażona. Myślała, że umrę na jej oczach - powiedziała w jednym z wywiadów aktorka