Aneta Kręglicka zachwyca nowym zdjęciem 

Aneta Kręglicka popularność zdobyła w latach 80. Dokładnie w 1989 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, w we wrześniu tego samego roku została I Miss International w Tokio. Na gali finałowej w Hongkongu, 22 listopada, zdobyła tytuł Miss Świata. Kręglicka przez lata rozkręcała własne biznesy i dzisiaj odnosi sukcesy jako bizneswoman. Otworzyła agencję reklamową “ABK Kręglicka” od 2002 roku jest współwłaścicielką studia filmowego “St. Lazare”, a w 2008 r. ukończyła studia doktoranckie na SGH.  

Chociaż od jej ogromnych sukcesów na arenie międzynarodowej minęło 30 lat., to czas dla byłej Miss Świata stanął w miejscu. Modelka regularnie publikuje na swoim Instagramie nowe zdjęcia i udowadnia, że dojrzałość jest piękna! Aneta Kręglicka od kilku dni przebywa na urlopie. W mediach społecznościowych możemy zauważyć, że tegoroczne wakacje gwiazda spędza wygrzewając się na plaży. Zdjęcie, które niedawno opublikowała stało się hitem w sieci, a fani zastanawiają się jak to możliwe, że modelka dalej wygląda jak nastolatka.  

Fani o Anecie Kręglickiej: “Pani to chyba podpisała pakt z diabłem” 

Aneta Kręglicka opublikowała zdjęcie, na którym dumnie pokazuje swoje niebotyczne, zgrabne nogi. Pod postem modelki pojawiło się mnóstwo słów zachwytu. Obserwatorzy gwiazdy nie mogli wyjść z podziwu nad nienaganną sylwetką Kręglickiej.  

Pani Aneto, Pani to chyba podpisała pakt z diabłem, że czas się Pani nie ima 

Piękna Polka. Powtarzamy to od lat i zdania nie zmienimy. A do tego wielka klasa i mądrość. Dobrze, że jesteś!

Najpiękniejsza kobieta świata cały czas z figurą i nogami jak 20 latka 

Najpiękniejsze nogi w Polsce! - pisali obserwatorzy modelki.  

Jak była Miss Świata dba o swoją figurę? Jakiś czas temu modelka opublikowała zdjęcie w bikini i zdradziła, że u niej podstawą są po prostu ćwiczenia. Kręglicka regularnie biega, ćwiczy z gumami i ciężarkami. Dodatkowo pilnuje posiłków, żeby były różnorodne, zdrowe i pełne witamin.  

Śniadania jem duże, jajko jest jednym ze składników, na obiad faktycznie też duże sałaty, większą porcję od męża, ryby i kasze, jem też podwieczorki - najczęściej owoce, ale nie jadam kolacji - informowała pod jednym z postów.