Związek może dodawać siły i chęci do życia, ale może być również tak, że im dłużej z kimś jesteś, tym bardziej zatracasz siebie. Jesteś ciągle zamyślona, wiadomości od niego nie dają Ci spokoju i szczęścia, tylko podnoszą ciśnienie. Słabo sypiasz i czujesz niepokój, ale do końca nie potrafisz znaleźć źródła swojego niestabilnego samopoczucia. Może to sygnał, że to nie do końca osoba z którą jesteś szczęśliwa. Czasami zwyczajnie warto przeanalizować siebie i swoje zachowania, żeby zobaczyć swoje życie w innym świetle. Pamiętaj, nic na siłę, jeśli on nie jest wystarczająco mocno w ciebie zaangażowany i nie potrafi zrobić czegoś dla Was, odpuść. Zadabaj o własny świat i eneregię, kryzys minie i poczujesz się o wiele lepiej niż wcześniej.

Kilka rzeczy na które powinnaś zwrócić uwagę, jeśli nie czujesz się dobrze w związku:

1. Czujesz, że jesteś z innej bajki. Dostosowujesz się do sytuacji, ale nie czujesz się w jego otoczeniu do końca sobą.

2. Czujesz się atrakcyjna, ale głównie dzięki swojemu poczuciu własnej wartości, on Ci w tym raczej nie pomaga. Jest skupiony głównie na sobie.

3. Nie zwierzasz mu się w wielu rzeczy, bo od początku masz poczucie, że i tak by nie zrozumiał, albo w zasadzie go to nie interesuje.

4. Probujesz dostosować swoje zachowanie do jego emocji i samopoczucia. To bardzo zły znak, za chwilę zabraknie Ci energii do działania.

5. Nie okazujesz uczuć, często zastanawiasz się co do niego czujesz.

6. Wolisz wychodzić sama, nie planujesz wyjść ze znajomymi  w jego towarzystwie. Raczej spędzacie czas osobno.

7. Żartujecie na swój temat, ale to powoduje że nie czujesz się ze sobą dobrze. Doszukujesz się podtekstów w jego słowach i to powoduje twój dyskomfort emocjonalny.