Torebka na łańcuszku: kultowy model Chanel

Kultowy model torebki Chanel 2.55 lub jej młodszy odpowiednik Boy to szczyt marzeń każdej dziewczyny zakochanej w modzie i dobrym stylu. Magia legendarnej torebki domu mody Chanel tkwi w jej prostocie, za co pokochały ją minimalistki oraz możliwości dopasowania do każdej stylizacji. Gdy dziś "inwestujemy" (ok, nie jest to nasze ulubione słowo, ale w tym kontekście ma sens) w dobrą torebkę, szukamy takiej, którą wykorzystamy przez wiele lat, posłuży nam do tysiąca stylizacji: od wieczorowej sukni do sneakersów i dresów, a jej producent zagwarantuje nam jej "odświeżenie" w duchu idei zero waste. Te wszystkie punkty spełnia właśnie ta torebka, o której śnią pragmatyczne fashionistki.

Prześledziłyśmy sieć w poszukiwaniu najpiękniejszych i najmodniejszych torebek na łańcuszku z najnowszych kolekcji i oto 5 modeli, które inspirowane są kultowym modelem torebki Chanel. Dwie nasze propozycje polskich marek to luźna kreacje pierwowzoru. Bo to kreatywność jest drogą do sukcesu w modzie.

Torebka na łańcuszku: klasyczny model

Ten nieśmiertelny model torebki Chanel doczekał się wielu podobnych wzorów. Niewielka torebka na łańcuszku wzbogacona jest o kieszenie, które pomogą zachować porządek w środku, a jej kolor sprawi, że będziesz mogła dopasować ją do większości swoich codziennych kompletów. Do tego kosztuje obecnie mniej niż 100 zł.


Torebka na łańcuszku:pół na pół z paskiem

To niezwykle praktyczny sposób na to, by zachować biżuteryjność torebki a la Chanel, ale zachować bardziej casualowy look. Mocny pasek docenią też te panie, które cenią pojemność torebek - mocny pasek zachowuje swoją stabilność.


Torebka na łańcuszku: bestseller Zary

Ten bestsellerowy model hiszpańskiej sieciówki jest nieustannie wznawiany w kolejnych kolekcjach Zary. Fanki tej torebki doceniają jej kształt, biżuteryjność oraz modne tłoczenie skóry. Za ten popularny model i idącą za nim sławę przyjdzie nam zapłacić prawie 400 zł.  


Torebka na łańcuszku: półksiężyc od Chylak

Torebki polskiej marki Chylak zachwyciły fashionistki na całym świecie, co widać było na dotychczasowych fashion weekach. Nam najbardziej przypadł do gustu karmelowy półksiężyc z dekoracyjnym łańcuszkiem. Sztywna torebka wykonana jest z brązowej błyszczącej skóry tłoczonej we wzór skóry krokodyla. Torebka od polskiej projektantki to już wydatek ok. 1500 zł.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez CHYLAK (@chylak.bags) Maj 14, 2020 o 9:59 PDT

Torebka na łańcuszku: w retro stylu

Torebki marki Mandel pokochałyśmy za ich perfekcyjną funkcjonalność, która nie odbiera im ani odrobiny uroku. Tego zdecydowanie nie brakuje im, gdy do basicowych modeli projektantka dołożyła łańcuchy, które dodały im vintage'owego stylu lat 60. i 70.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MANDEL (@mandel_store) Kwi 3, 2020 o 11:41 PDT