5 modeli torebek, które będą hitem 2021 roku: sztywne zasady

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez KAZAR (@kazar) Lis 2, 2020 o 4:55 PST

Są takie modele torebek, do których wraca się jak do ulubionych płyt - zdradzasz je z chwilowym trendem, by powrócić do dobrze znanej nuty. Do takich należą rzucone w kąt przez kilka sezonów klasyczne torebki shopperki - te usztywnione, o prostokątnym kształcie, wykonane ze skóry, na dłuższych paskach. Ten model pasuje niemal do każdej stylizacji, choć najlepiej gra ze skandynawskim minimalizmem. W 2021 roku rozsądek weźmie górę nad sercem głodnym nowości i w trendach rządzić będą te klasyczne, eleganckie, ale przede wszystkim bardzo praktyczne torebki. Pomieszczą dużo więcej niż laptopa, portfel i klucze do domu - ideał do pracy! Największy wybór takich torebek znajdziecie w nowej kolekcji Kazar (zerknijcie na ich inspirujący profil na Instagramie - kochamy tę stylistykę!).

Zobacz też: Modne torebki na punkcie, których oszalały gwiazdy Instagrama i my!

5 modeli torebek, które będą hitem 2021 roku: szykowny vintage 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MANDEL (@mandel_store) Sie 31, 2020 o 12:54 PDT

Najmodniejsze torebki kolejnych sezonów będą przypominać te ... z podróży do przeszłości. Przejrzyjcie szafy swoich babć, pobliski pchli targ czy internetowe second-handy. Torebki, które przewieszone niegdyś przez ramię uzupełniały niedzielne stylizacje prawdziwych dam, wracają do łask. Im bardziej przypominają modele sprzed pół wieku, tym lepiej. Retro klimat wprowadzają detale - biżuteryjny łańcuszek imitujący styl kultowej "chanelki" lub sznur koralików jak w projektach polskiej marki Mandel. Brązy, bordo i czerń, koniecznie z motywem krokodylej skóry: matowej lub lakierowanej (Chylak) lub przypominające kowbojski motyw krowich łatek, jak te marki Mako. Możesz się też zdecydować na słodki, pastelowy kolor jak np. biel, kanarkową żółć lub róż (Kazar). Najmodniejsze torebki 2021 roku będą miały kształt trapezu, koła i znanych z lat 90. wąskich baguette na krótkim pasku.

Zobacz też: Nowe torebki na jesień od Zofii Chylak. Przedmiot pożądania wielu gwiazd

5 modeli torebek, które będą hitem 2021 roku: stylowy worek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez kulik (@kulikstyle) Lis 2, 2020 o 3:57 PST

Wiele trendów rodzi się z tęsknoty. Tak też jest z modą na torebki na 2021 rok. Najmodniejsze modele będą przypominać worki włóczykijów, trampów i globtroterek - wszystko z tęsknoty za podróżami, których 2020 nam poskąpił. Najmodniejsze duże sakwy będą miały praktyczną liczbę kieszonek i podwójny pasek, by pomieścić jak najwięcej osobistych drobiazgów (pojemne worki projektuje polska marka Kulik). Równie modne będą ich zminimalizowane wersje. Te modele, marki Mako, zwróciły naszą uwagę ze względu na świetną jakość i długi, praktyczny pasek.

5 modeli torebek, które będą hitem 2021 roku: pouch bag

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MAKO (@mako.store) Paź 6, 2020 o 8:47 PDT

Pouch bag podbiła nasze serca już w tym sezonie, ale jej popularność nie osłabnie w drodze do 2021 roku, wręcz przeciwnie. Klasyczny "obłoczek" do trzymania w ręku przejdzie metamorfozę i zwiększy swoją pojemność. Dodatkowo dostanie dłuższy pasek, by ta biżuteryjna torebka mogła stać się równie praktyczna, co piękna. 2021 rok będzie stał w modzie pod znakiem ekonomii, na szczęście bardzo estetycznej i eleganckiej. Naszym typem wśród najciekawszych propozycji pouch bag jest niezmiennie polska marka Mako, która lansuje trendy z wybiegów i umiejętnie przekształca je w odpowiedzi na potrzeby zwykłych dziewczyn, takich jak my. 

Zobacz też: Post udostępniony przez KAZAR (@kazar)0

5 modeli torebek, które będą hitem 2021 roku: torba jak na lekarstwo

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez KAZAR (@kazar)2 Sie 17, 2020 o 4:13 PDT

Kojarzycie ten model lekarskiej torby, która wystąpiła w niejednym retro filmie? Ta kryjąca wiele tajemniczych przedmiotów torebka stanie się twoim ulubionym modelem i hitem na 2021 rok. Jej cechy szczególne: trapezowy kształt, krótka rączka, biżuteryjne sprzączki i metalowe zatrzaski. By nadać jej ultrakobiecy look, przywiąż do niej vintage'ową apaszkę.