Fale i loki - za co pokochały je gwiazdy?

Fale na włosach to absolutny klasyk, który nigdy nie wychodzi z mody. Gwiazdy pokochały je za nieskończoną ilość efektów jakie dają, od nonszalanckich połamanych fal do loków w stylu Hollywood na wielkie wyjścia.

Jeśli jesteś posiadaczką kręconych włosów – szczęściara z Ciebie, ale nie osiadaj na laurach i pamiętaj, że taka czupryna wymaga specjalnej pielęgnacji. Włosy kręcone są często bardzo delikatne i podatne na łamanie się. Aby nie osłabiać ich codzienną pielęgnacją, używaj delikatnych szamponów dedykowanych kręconym włosom, oraz nigdy nie pomijaj odżywki - nie tylko nawilży, ale też uwydatni skręt kosmyków.

Te z Was, które natura obdarzyła prostymi włosami, nie muszą od razu biec na trwałą ondulację. Przy większości rodzajów wystarczy Ci prostownica - fale na prostownicę są bardzo proste w wykonaniu i jednocześnie efektowne. Na rynku jest dostępnych też mnóstwo lokówek - różnią się kształtem i grubością, ale posiadając najpopularniejszy rozmiar spokojnie wyczarujesz kilka z podanych przez nas propozycji fryzur z falami i lokami. Ważne! Nasze włosy nie lubią wysokiej temperatury, jeśli używasz jej przy stylizacji, nie zapomnij o zastosowaniu preparatu ochronnego!.