O ile z przeciętną urodą rzęs da się jeszcze pogodzić, to cieniutkich i delikatnych brwi, które zazwyczaj są wynikiem błędów młodości, często nie możemy sobie wybaczyć. Na szczęście nie wszystko stracone!

W momencie, w którym zobaczyłyśmy przesyłkę od RADICAL® LASH w naszym redakcyjnym pokoju urody, od razu rzuciłyśmy się do testu. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Minimalistyczne, niewielkie opakowania serum zagościły w naszych łazienkach i już raczej ich nie opuszczą - oto dlaczego: 

Serum wzmacniające do rzęs RADICAL® LASH ARCHITECT

Marka RADICAL® specjalizuje się w dziedzinie wzmacniania i pielęgnacji włosów, a jej szampony, odżywki czy peeling trychologiczny działają cuda. RADICAL® odkrył również tajemnicę pięknych rzęs i zamknął ją w serum wzmacniającym. 

 Pierwsze efekty wzmocnienia rzęs zauważyłyśmy już po 2 tygodniach regularnego stosowania. 

Dla uzyskania pełnego efektu i zagęszczenia rzęs przeprowadzimy pięciomiesięczną kurację. Zastanawiacie się, co ten magiczny produkt ma w składzie? BIMATOPROST i LASH BOOSTER. Pierwszy ze składników to jeden z najskuteczniejszych związków stymulujących wzrost rzęs, który przedłuża fazę aktywnego wzrostu włosa, zwiększa ilość, długość i gęstość rzęs, a także wzmacnia kondycję i pogłębia naturalny kolor włosków. LASH BOOSTER to połączenie ekstraktów ze skrzypu polnego, zielonej herbaty i świetlika lekarskiego z kwasem hialuronowym, biotyną i prowitaminą B5, które intensywnie pielęgnują i regenerują rzęsy. 

Serum regenerujące do brwi RADICAL® LASH ARCHITECT

Zobacz także:

Ten produkt spełni Wasze marzenie o gęstych i mocnych brwiach. Szczególnie polecane jest osobom, których brwi są naturalnie słabe, przerzedzone i krótkie lub zostały zniszczone i osłabione w wyniku nieodpowiedniej pielęgnacji, depilacji oraz po chemioterapii. 

Pierwsze efekty? Już po 14 dniach regularnego stosowania.

Pełen efekt wzmocnienia i zagęszczenia brwi zauważycie po czteromiesięcznej kuracji. To wszystko dzięki dokładnie skomponowanej formule, w której znajdziecie m.in.: BIMATOPROST, czyli jeden z najskuteczniejszych związków stymulujących wzrost brwi, który przedłuża fazę aktywnego wzrostu włosa, zwiększa ilość i gęstość brwi, a także wzmacnia ich kondycję i pogłębia naturalny kolor. Dodatkowo, w składzie serum regenerującego do brwi zawarto również REPAIR BOOSTER będący połączeniem ekstraktu ze skrzypu polnego z olejem rycynowym, kwasem hialuronowym, biotyną i prowitaminą B5, który intensywnie pielęgnują i regenerują brwi.

Martwicie się o regularność? Bez obaw. Dzięki wygodnym aplikatorom zastosowanie obu produktów zajmuje dosłownie kilka sekund. Dołączcie do naszego testu i dajcie znać, jak nasi ulubieńcy sprawdzają się w Waszej kosmetyczce ;)