Monica Belluci i Vincent Cassel przez siedemnaście lat tworzyli zgraną, włosko-francuską parę. Małżeństwo doczekało się dwóch córek. Najpierw w 2004 roku w Rzymie urodziła się Deva, a w 2010 roku, także w stolicy Włoch, na świat przyszła Léonie. To właśnie o starszej córce tej przepięknej pary od kilku lat rozpisują się media na całym świecie.

17-letnia córka Monici Bellucci i Vincenta Cassela od kilku lat podbija świat mody. W 2020 roku, jako 15-latka wystąpiła w kampanii i filmie reklamującym perfumy o zapachu Shine marki Dolce & Gabbana, z którą od lat związana jest Monica Bellucci. Deva Cassel pojawiła się także na okładce włoskiego magazynu Vogue, gdzie zadebiutowała u boku mamy. 17-latka ma na swoim koncie również sesje okładkowe dla magazynów Elle Harper's Bazaar.

Córka Monici Bellucci zachwyca urodą. Wygląda jak młodsza siostra swojej mamy! 

O zjawiskowej urodzie córki Monici Bellucci mówi się od dawna. Dziewczynka jest wierną kopią swojej mamy – po ojcu odziedziczyła jedynie bystre, zielone oczy. Nieodzowne podobieństwo do znanej aktorki stało się jednak powodem do krytyki 17-latki. Pod zdjęciami na profilu na Instagramie zamieszczane są komentarze sugerujące, jakoby Deva Cassel przeszła operację plastyczną w celu upodobnienia się do mamy. Hejter zarzuca Cassel powiększenie ust czy operację kości policzkowych.

Po co uciekałaś się do interwencji chirurga? Dlaczego tak bardzo starasz się upodobnić do matki? Jesteś piękna, będąc sobą — czytamy na profilu Devy Cassel

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Dziewczyna zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z dzieciństwa, które pokazuje, że jej uroda nie jest efektem pracy chirurga. 

Deva Cassel: córka jednej z najsłynniejszych par świata show-biznesu

Deva Cassel urodziła się w bogatej rodzinie, która mogła zaoferować jej wszystko. Rodzice dbali jednak, by dziewczyna miała spokojne dzieciństwo, z dala od blasku fleszy i świateł reflektorów. Córka Monici Bellucci i Vincenta Cassel miała jedynie trzy latka, gdy jedna z najgorętszych par show-biznesu postanowiła się rozwieść. W efekcie Deva wychowywała się w wielu posiadłościach rodziców. Podróżowała między Francją, Wielką Brytanią, Włochami i Brazylią. Dzięki barwnemu i bogatemu w wiele kultur dzieciństwu dziewczynka biegle włada aż pięcioma językami.

 

ZOBACZ TAKŻE:

Zobacz także: