Minimalistyczny tatuaż warto zrobić?

Stoicie przed dylematem czy zrobić sobie tatuaż? Tatuaże, które są teraz bardzo popularne warto wybierać dokładnie i przemyśleć całą sprawę kilka razy. To rysunek na ciele, który zostanie z nami bardzo długo (możemy pokusić się o laserowe usunięcie, ale to wciąż bolesna sprawa). Może więc warto postawić na tatuaż, który jest na tyle subtelny, że możemy go traktować jako element biżuterii czy po prostu łatwo ukryć w razie potrzeby.

Takie wzorki muszą być z pewnością delikatne i minimalistyczne, najlepiej z kilku kresek (nie oznacza to jednak nudy!). Proste linie, niewielkie kropeczki, odrobina koloru - śliczne małe tatuaże będą wyglądać stylowo.

Tatuaż gdzie zrobić?

Najlepiej minimalistyczne tatuaże sprawdzają się na przegubach dłoni, obojczykach czy tuż pod piersiami. Bardzo dobrze wyglądają też na łydkach i kostkach. Nie polecamy tatuaży przy uchu bądź na szyi (trudno je zamaskować w razie potrzeby), ramiona od zewnętrznej strony też nie wyglądają dobrze w "damskich" tatuażach. Wybierajmy też sprawdzone salony tatuażu, z dobrymi opiniami. Obejrzyjcie prace tatuatorów, zanim wybierzecie osobę, która zrobi Wam permanentny rysunek na skórze.

Jakie minimalistyczne wzory tatuaży uznajemy za najlepszą inspirację? Sprawdźcie w naszej galerii!