Dziecko wypadło z okna na trzecim piętrze

15-miesięczny chłopiec wypadł z okna na trzecim piętrze w Kielcach. Do zdarzenia doszło w środę po południu. Jak wynika z informacji przekazanych przez kielecką policję, leżące na ziemi dziecko znalazła przechodząca przy ulicy Spółdzielczej w Kielcach kobieta. W jakim stanie było dziecko? Czy przeżyło upadek? Gdzie w tym czasie byli jego rodzice? 

Z danych przekazanych przez oficera policji dowiadujemy się, że dziecko spadło z trzeciego piętra. W tym czasie w domu była matka chłopca. Kobieta zasnęła, kiedy maluch wspiął się na parapet.

- Policjanci ustalili, że 15-miesięczne dziecko wypadło z okna. W chwili zdarzenia w mieszkaniu była 28-letnia matka chłopca, która zasnęła w pokoju. W tym czasie dziecko najprawdopodobniej wspięło się na parapet i wypadło przez okno z wysokości trzeciego piętra – informuje podkom. Karol Macek, oficer prasowy kieleckiej policji.

W jakim stanie jest chłopiec?

Przeczytaj także:

Czy dziecko, które wypadło z okna przeżyło?

15-miesięczny chłopiec po zdarzeniu trafił do szpitala. Był przytomny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie odniósł on poważnych obrażeń. Teraz policja bada, czy doszło do zaniedbania ze strony matki.

- Policjanci wykonują czynności pod kątem ewentualnego narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia – zaznaczył podkom. Macek.

Zobacz także:

Funkcjonariusze informują, że w trakcie wypadku matka była trzeźwa.

To Cię może zainteresować: