10 najpiękniejszych kreacji pierwszych dam na zaprzysiężeniu: data, informacje

Zaprzysiężenie Joe Bidena na 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych odbędzie się w środę 20 stycznia 2021 roku. Z racji pandemii koronawirusa oraz ostatnich wydarzeń na Kapitolu inauguracja będzie mieć inny niż zwykle przebieg. Nie straci na tym uroczysty charakter wydarzenia, który będzie świętowany z rozmachem i transmitowany przez największe amerykańskie stacje telewizyjne. 1,5 godzinna ceremonia będzie obfitować nie tylko w ważne przemówienia, ale też występy gwiazd. Wydarzenie poprowadzi sam Tom Hanks, a w trakcie wystąpią m.in. Lady Gaga (która odśpiewa hymn USA), Justin Timberlake, Jennifer Lopez, Jon Bon Jovi i Demi Lovato.

Zobacz też:

Michelle Obama skończyła 57 lat. Barack Obama, jak co roku, złożył żonie wyjątkowe życzenia

Melania Trump - żona Donalda Trumpa planuje wydać autobiografię! Szykuje się skandal?

Brigitte Macron - kim jest żona prezydenta Francji Emanuela Macrona? Wiek, dzieci, zawód

10 najpiękniejszych kreacji pierwszych dam na zaprzysiężeniu: Obama, Trump, Kennedy

Jednak podczas tego wydarzenia wszystkie oczy będą skierowane na parę prezydencką – Joe Bidena i jego małżonkę, Jill Biden. Jaką kreację na tę okazję wybierze pierwsza dama Stanów Zjednoczonych?

Z tej okazji oczekując na zbliżające się zaprzysiężenie 46. prezydenta USA, przyglądamy się najbardziej niezapomnianym sukniom pierwszych dam m.in. Melanii Trump, Jacqueline Kennedy i Michelle Obamy. 10 najpiękniejszych kreacji pierwszych dam w historii inauguracji znajdziesz w GALERII.

Zobacz także:

Zobacz też:

Neila Hunter Biden: kim była pierwsza żona Joe Bidena?

Danuta Wałęsa pracuje nad drugą książką. Co na to Lech Wałęsa?

Specjalnie dla KOBIETA.pl: Małgorzata Trzaskowska: Będę walczyć!