Wielki horoskop anielski na wrzesień 2023 podpowiada, jakie anioły będą czuwać nad wskazanymi znakami zodiaku i co wydarzy się w najbliższych tygodniach. Dla całego zodiaku wielkim oparciem będzie anioł września, Zuriel. Nie wszyscy jednak będą mogli skorzystać z jego mocy. Dla kilku znaków zodiaku miesiąc przyniesie zawirowania miłosne i rodzinne, a jeden pechowiec zawalczy z burzą w sferze finansów. Tylko dwóch wybrańców odkryje harmonię, którą zachowają jedynie z pomocą swoich aniołów stróżów. Co czeka ciebie? Sprawdź horoskop anielski dla twojego znaku zodiaku.

Baran (21.03 – 19.04)

Baran będzie mierzył się we wrześniu z zadaniami, które go przerastają. Każdy dzień stanie się wyścigiem z czasem i walką z przeznaczeniem. W tych zmaganiach pomoże ci anioł ukojenia, Ariel. Wystarczy, że wezwiesz jego imienia, a szybko poczujesz przypływ energii. Duchowy opiekun wskaże ci, w jaki sposób odzyskasz wiarę we własne siły.

Byk (20.04 – 20.05)

Byk pragnie we wrześniu rozpocząć kilka nowych dróg. Aby wszystko poszło po jego myśli, konieczne jest wsparcie potężnego anioła szczęśliwych trafów, Jofiela. Ten skrzydlaty pomocnik otwiera oczy na nadarzające się okazje, także przy wykonywaniu dobrych uczynków. Ten anioł udowodni, że tylko myśląc o dobru ludzkości, odnajdziesz siebie.

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Bliźnięta będą w tym miesiącu otoczone wieloma parami oczu. Nieodłączne towarzystwo sprawi, że stracisz sporo energii i sił. Najlepiej już teraz przygotuj sobie amulet anielskiej tęczy, który ochroni cię przed negatywnymi wpływami. Dzięki niemu nie zapomnisz o ważnych datach nie tylko w pracy, ale także w związku.

Rak (21.06 – 22.07)

Rak z każdej strony będzie teraz słyszał o tym, że powinien dokonać kilku ważnych wyborów. Przed nim decyzje, które zaważą o jego przyszłości. Odkładanie ich na później tylko pogłębi problemy. Zwróć się do anioła trudnych wyborów, Metatrona. Archanioł o ludzkiej przeszłości pomoże ci przejrzeć na oczy i wypowiedzieć decydujące słowa. Otoczy też opieką na kolejne tygodnie.

Zobacz też: 

Lew (23.07 – 22.08)

Lew już na początku września podejmie kilka nietrafionych decyzji. Może mieć to wpływ na jego finanse w tym miesiącu oraz sytuację rodzinną. Nie czas jednak wpadać w rozpacz. Zapobiegnie temu anioł Hariel, który chroni przed niedostatkiem i złem. Gdy zwrócisz się z prośbą o jego łaski, nie pozwoli na upadek i smutek. Razem szybko wstaniecie na nogi.

Zobacz także:

Panna (23.08 – 22.09)

Panna powinna już z początkiem września skomunikować się z aniołem września, Zurielem. Na wszelki wypadek warto poprosić o ochronę i opatrzność na co dzień. Panna może teraz stracić głowę dla kogoś czarującego, a wraz z tym uczuciem porzuci wszelki rozsądek. Anielski opiekun września przypilnuje jej serca, finansów, duszy i ciała. Inaczej może być o wiele trudniej.

Waga (23.09 – 22.10)

Waga stanie u progu nowej rzeczywistości we wrześniu. Wszyscy będą liczyć na jej działania i patrzeć jej na ręce. Po motywację, siły i odpowiedzi na najważniejsze pytania zwróć się do anioła Rafała, swojego opiekuna. Tylko z jego pomocą podążysz właściwą ścieżką, czyniąc po drodze dobro i odkrywając stopniowo swoją misję. On ukoi twój lęk.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpion otrzyma we wrześniu szansę na znalezienie najdoskonalszej równowagi. Wcześniej powoli wyciszał swoje serce, a teraz odkryje harmonię i spokój duszy. Pomogą mu w tym cztery anioły chroniące rodzinę i dom. Skup się na przesyłaniu im uczucia wdzięczności, a następnie szczerze proś o zachowanie zgody, spokoju i dalszego szczęścia.

Przeczytaj też o: 

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelec powinien jak najszybciej zwrócić się o pomoc do anioła największych pechowców, Zafkiela. Przez jeden błąd możesz bowiem wpaść w zaklęte koło pomyłek, wpadek i nieporozumień. Nie trać czasu i nerwów, ponieważ archanioł Zafkiel szybko znajdzie rozwiązanie na twoje największe problemy. Oczyść serce i wezwij jego imienia.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożec stanie oko w oko z poważnymi decyzjami finansowymi. Na szali znajdą się pieniądze kontra sprawy uczuciowe. Z tego impasu pomoże wyrwać się anioł finansów, Uriel. Jeśli zwrócisz się do niego z należytym szacunkiem, pomoże wydostać się z kłopotów. Wskaże, jak przyciągać pieniądze, ale też odbierze ochotę na niepotrzebne wydatki.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodnika czekają największe zawirowania w sferze uczuć w tym roku. Uczucia mogą go przytłaczać i odbierać siły. W tej sytuacji najlepiej będzie prosić o radę anioła miłości, Haniela. Ten duchowy opiekun uleczy złamane serce, ale nie tylko. Wskaże, czy obecny związek ma szansę na przetrwanie lub połączy dwa szczerze kochające się serca.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ryby we wrześniowej aurze mogą odkryć swoją uśpioną naturę. Warto zwrócić się do anioła zaświatów, Azraela, ponieważ od pewnego czasu ktoś z "drugiej strony" chce przekazać ci wiadomość. Pamiętaj jednak, by działać ostrożnie i cały czas prosić o ochronę Azraela przed atakiem złych mocy. Ryby są szczególnie narażone na takie kontakty. 

Sprawdź też: