Tarot tygodniowy 22-28.09.2023 r. daje nam odpowiedzi na aż 3 zadane przez nas pytania. Dzięki mądrości kart bez trudu odmienimy swój los na lepsze i unikniemy poważnych problemów. Sprawdź, jakie przesłanie mają dla nas karty na najbliższe dni.

Zobacz także: 

Tarot tygodniowy 22-28.09.2023: Koło Fortuny

Fot. iStock/Petchjira

Karta Koło Fortuny wróży wszelką pomyślność. Znajdujemy się teraz w najlepszym dla nas momencie, dlatego powinniśmy poważnie rozważyć, a nawet podjąć kluczową decyzję. W miłości pełna harmonia, a osoby gotowe na nowy związek w najbliższych dniach poznają osobę, która diametralnie odmieni ich życie. W finansach nie przewiduje się kłopotów, a co więcej, możliwa intratna umowa lub awans. Korzystaj z miłych chwil, ale nie zapomnij o oszczędnościach. Dobra passa nie będzie trwała wiecznie.

Przeczytaj także: 

Tarot tygodniowy 22-28.09.2023: Cesarzowa

Fot. iStock/Petchjira

Karta Cesarzowa wskazuje, że w tym tygodniu musisz nauczyć się ufać swojej intuicji. Odkryjesz w sobie olbrzymi potencjał, który będzie początkiem zmian lub przemiany duchowej. Dzięki życiowej mądrości i wrażliwości intuicyjnie ominiesz wszelkie kłopoty, a koniec tygodnia będzie doskonałą okazją do świętowania w gronie bliskich. Jeśli jesteś w związku, wasza relacja się zaciśnie i staniecie się sobie bliscy jak nigdy. Jeśli szukasz partnera, Cesarzowa wskazuje, że powinnaś wybrać tego, który ceni praktyczne rozwiązania. W finansach pomyśl o „poduszce finansowej”.

Zobacz także:

Sprawdź: 

Tarot tygodniowy 22-28.09.2023: Siła w pozycji odwróconej

Fot. iStock/Petchjira

Karta Siła w pozycji odwróconej ostrzega nas przed przekroczeniem przez nas pewnej granicy. Targani emocjami, wewnętrznymi sprzecznościami, a nawet dumą z pobłażaniem spojrzymy na pewną osobę. To zaważy na naszej przyszłości, ponieważ nasze zachowanie zostanie surowo potępione. W miłości pojawi się zgrzyt, ponieważ będziemy się starali za wszelką cenę postawić na swoim, ale możemy być także szantażowani przez partnera. Ktoś zaproponuje ci szybki zysk, ale będzie on obarczony olbrzymim ryzykiem.

Zobacz: